Популісти і зомбі-апокаліпсис

11 коментувати
В країні все погано, але змінювати нічого не можна, тому що в будь-якому випадку буде гірше. Поки не виберуть самих популістів

Популісти лякають. Вони погрожують, що народ повстане. Але не тому, що темп реформ низький, а проти цих самих реформ. Тому що в країні все погано, але змінювати нічого не можна, адже в будь-якому випадку буде гірше. Поки не виберуть самих популістів. І тут відразу почнеться щастя. І ніяких тобі МВФ. Тільки хардкор. Як це буде легко побачити на прикладі Венесуели, яку вищі сили створили для того, щоб наочно продемонструвати «щастя популізму». Отже, чому народ повстане.

Земельна реформа. За те, що частині народу повернуть його право розпоряджатися його власністю хтось там повстане. Поки неясно, повстануть ті самі селяни, яким повернуть їх право. Або заздрісні городяни, у яких землі немає і їм завидно. Разом їх можна буде назвати «секта свідків китайців, які крадуть нашу землю».

Медична реформа. Тут, судячи з усього, масово повстануть головні лікарі, у яких заберуть корупційні потоки. Майже зомбі-апокаліпсис. І очолить їх, звичайно, сама Юлія Володимирівна.

Найстрашніше в цьому всьому не міфічне повстання, а самі популісти

Тарифи. Ну тут все просто. По-перше, схеми закрилися, по-друге, рахунки за будиночок в Конча-Заспі приходять божевільні. Всі повинні повстати. Юля дуже просить. Особливо ті, хто завдяки субсидіям став платити менше.

Бери і плати. І взагалі газовий контракт. Народ повстане за право вважати цей контракт найкращим в світі. І змусить керівництво Нафтогазу знову укласти його з Путіним. І головне, написати на дошці сто раз поспіль «Контракт Юлі - найкращий контракт у світі».

Пенсійна реформа. Тут все ясно. Моложаві пенсіонери, що йдуть на пенсію в 40 років, першими вийдуть вимагати зароблені пенсії. І не біда, що платити їх вже нікому. Адже десь поруч протестуватимуть люди, котрі не люблять платити єдиний соціальний внесок. І теж претендують на пенсію в майбутньому. Навряд чи на протест вийдуть люди, що  легально працюють, для яких і 35 років страхового стажу не проблема. Адже вони працювали і все життя платили податки. І їм тупо ніколи.

Війна. Популісти кажуть, що війна вигідна владі, і тому вона ніколи не закінчиться. Ця теза взагалі не нова. З нею ще 100 років тому німці помістили Леніна в запломбований вагон і направили розкладати армію супротивника. Мабуть, раз у Леніна вийшло, раз у більшовиків прокотило, то й зараз спрацює. На думку популістів.

Може ближче до виборів, коли потрібні будуть спонсори, з'являться гасла «злочинна влада вкрала Приватбанк». Благо, вивели звідти грошей досить, щоб популісти заговорили про незаконну націоналізацію. І після перемоги повернули його «законному власнику», який зможе знову будувати свої піраміди. Підвищуючи ВВП країни.

Найстрашніше в цьому всьому не міфічне повстання, а самі популісти. Які в разі приходу до влади можуть не тільки відкотити назад реформи і повернути схеми, а й укласти мир, зрадивши смерті тисяч людей.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.