Мрія Сбербанку. Як "патріоти" допомагають війні

19 коментувати
Яка найбільша мрія Сбербанку Росії в Україні? Піти з України якомога швидше. Яка мета "патріотів" України? Вигнати Сбербанк з України будь-якою ціною. За будь-яку ціну для України

Чому ж так часто мрії "патріотів" збігаються з бажанням Кремля? Аж надто часто.

Російські банки в Україні потрапили в пастку. Вони розуміють, що у них немає майбутнього на українському ринку. Але і піти не можуть. Немає покупців. Вони не можуть продати банк, тому що ніхто не купує, і не можуть просто закрити його. У підсумку вони змушені виконувати жорсткі вимоги НБУ. За 2 роки російські банки завели в країну 73 млрд. грн. Це дві третини від усіх прямих інвестицій в країну. Завели, щоб зберегти банки.

Вони не можуть закрити банки. Але якщо Україна націоналізує або зробить ще якусь дурницю, то це буде подарунком. Вони просто розведуть руками. Подадуть на Україну до суду. І забудуть про головний біль. А Україна його отримає. І у вигляді прямого позову, і у вигляді ставлення інвесторів до України. Дуже патріотично.

Патріотизм – це добре. Але патріоти повинні думати. Войовниче невігластво дуже дорого коштує країні. Запитайте у тих, хто ще пам'ятає 1918 рік. Логіка "патріотів-блокадників" один в один повторює логіку більшовиків. І обличчя такі ж, не спотворені інтелектом. А якщо не думаєте ви, значить, танцюєте під музику тих, хто вже подумав.

Войовниче невігластво дуже дорого коштує країні

Треба думати. Треба ставити питання. При опитуванні на одному телеканалі на питання "чи вірите ви, що блокада зупинить війну" більшість відповіла "так". Дуже цікаво, щоб вони відповіли на питання "як?". Як блокада зупиняє війну? Зрозуміло, як це робить торгівля. Люди або торгують, або воюють. Чим більше ви торгуєте, тим менше ви стріляєте. Це аксіома. Зброя "там" буде завжди, її безкоштовно постачає Росія. А чим менше у вас їжі, тим ви зліші. І як, по-вашому, злість і ненависть зупиняє війну?

Патріотизм це добре. Але войовниче невігластво під маскою патріотизму здатне погубити країну. І погубить. Якщо люди не навчаться думати.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.