Кошмар бізнесу. Якою повинна бути податкова

1 коментувати
Потрібна заміна податкової міліції. Але цей батіг має бути цивілізованим. Аналітики замість маски-шоу. Спецслужба бухгалтерів, озброєних комп'ютерами

Не так важливо, що остаточно поховали Податкову міліцію, як те, що її похорон прискорить прийняття Закону про Службу фінансових розслідувань. Адже податківці дійсно кошмарили бізнес. І тільки цим і займалися, якщо дивитися на надходження до бюджету від їх діяльності.

Але біда в тому, що кошмарити бізнес можуть всі кому не лінь. І СБУ. І поліція-міліція. І треба забрати в них ці можливості. СБУ повинна ловити шпигунів. І все. Поліція повинна ловити злодіїв і всіх, хто вийшов на свободу за законом Савченко. І все. Прокуратури взагалі в природі бути не повинно. Саме ці хлопці зробили для погіршення інвестиційного клімату України більше, ніж всі неприємності разом узяті, включаючи путінських найманців. І прикрити цю лавочку важливо для «кожного маленького українця».

І це дуже не подобається владі. Тому що хтось очолює поліцію і сидить на грошовому потоці від візиту маски-шоу своїх хлопців. Інший очолює СБУ і добре їсть завдяки діяльності маски-шоу від СБУ. І зрозуміло, що ніхто не хоче позбавляти себе такого прекрасного грошового потоку.

Тому сьогодні був тільки перший етап. Коли вдалося назавжди забути про податкову поліцію (чи не назавжди, голота на вигадку хитра, а вже Хомутиннік та Южаніна і поготів). Складніше буде потім. Коли треба буде міністру Данилюку (ось хто молодець, так молодець, у цій ситуації) пропхати закон про Фінансові розслідування і не робити винятків, за які всі будуть боротися, щоб залишити повноваження саме для своєї структури. І тут МВФ нам в допомогу.

І так, податки добровільно платити ніхто не хоче. Якщо не змушувати, то ніхто і не буде. Тому потрібен батіг. І потрібна заміна податкової міліції. Але цей батіг має бути цивілізованим. Тому що податковий департамент США бояться більше вогню не тому, що у них працюють морські котики. Як і окреслює Мінфін. Аналітики замість маски-шоу. Майже спецслужба бухгалтерів. Які озброєні комп'ютерами і дуже небезпечні.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.