Якщо Аваков кидає склянкою в Саакашвілі

7 коментувати
Аваков нестриманий і недалекоглядний, дозволяє емоціям брати верх над розумом

Аваков нестриманий і недалекоглядний, дозволяє емоціям брати верх над розумом

Події останніх кількох днів викликають гостре почуття сорому, але при цьому дуже повчальні

Ви дійсно вважаєте, що ці люди здатні творити інтриги і будувати багатоходові комбінації? І ви як і раніше будете просувати теорії змови, відкидаючи банальну дурість?

Дурість, дурість і ще раз дурість. І не шукайте інші відповіді. Люди дріб'язкові й дурні, особливо ті, хто перебуває при владі в Україні. А значить, не варто шукати складні відповіді і вишукувати складні комбінації, коли є просте рішення. Теорій змови не існує.

Якщо Барна вилазить під час виступу Яценюка і фактично заносить його в наступний рік прем'єрства, це не означає, що Барна зрадник, підкуплений Мартиненко, який вже прорахував ефект від такого вчинку. Це означає, що Барна-ідіот.

Якщо Аваков кидається склянкою Саакашвілі, а останній потім красиво використовує цю ситуацію на свою користь, це не означає, що грузинська команда побудувала хитру комбінацію, спровокувала міністра і перезапустила боротьбу за посаду прем'єра. Це означає, що Аваков нестриманий і недалекоглядний, дозволяє емоціям брати верх над розумом.

Якщо Кононенко весь рік по секрету розповідає, що скоро буде віце-прем'єром, це не означає, що у Порошенка є такий план, схвалений всіма сторонами. Це означає тільки те, що Кононенко дуже хоче бути віце-прем'єром.

І так, вчорашня подія є ганьбою, в якому кожна сторона показала себе у всій красі. Але, як завжди, винен у всьому найголовніший. Порошенко несе відповідальність у зв'язку з тим, що це він ініціював процес "колупання" Яценюка, вирішивши, що частка останнього в потоках ніяк не відповідає його рейтингу. І понеслося, вихлюпуючись іноді в таких слабких місцях.

Це, звичайно, правда: рейтингу немає, а потоки є. Але президенту треба пам'ятати і про те, що зараз і його частка в потоках набагато вища, ніж потенційні результати виборів для його партії. Це здатне остудити будь-які гарячі голови набагато краще, ніж моршинська.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.