Чому йде Саакашвілі

8 коментувати
Чому йде Саакашвілі
Всі зміни на краще, здійснені ним і його командою, дуже швидко починуть в бозі. Буде доведено одеською митницею

Саакашвілі подав у відставку. Його опоненти скажуть, що він не виконав своїх обіцянок. І це буде правдою.

Біда в тому, що навіть маючи бажання, їх не можна було виконати, тому що, будучи губернатором в Одесі, не можна змінити всю країну. Можна було лише дати надію на це. І спалити свій рейтинг.

Саакашвілі сказав багато образливих слів. І це теж було правдою. Біда в тому, що цю правду всі й так знали. І говорять про неї не тільки політики, а й іноземні інвестори, які приїжджають в країну. Причому іноді говорять не менш емоційно.

Неправда тільки в тому, що це знак дострокових виборів.

Це не так. Дострокових виборів не буде, просто тому що вони невигідні президенту, який приймає рішення про їх проведення. Правда в тому, що це знак того, що подальше перебування на посаді несло в собі тільки негатив. Для Саакашвілі. Особливо після того, як пройшла зміна уряду. Без бажаних для губернатора несподіванок.

Будучи губернатором в Одесі, не можна змінити всю країну

З тих пір посаді несла тільки негатив, але йти у відставку до виборів у Грузії було нерозумно. Тому Саакашвілі пішов зараз. Теж не дуже вчасно, тому що в світі її мало хто помітить, адже вся увага прикута до виборів у США. І поки це тільки його, Саакашвілі, особиста історія. І ще тих людей, які прийшли з ним. І всі зміни на краще, здійснені ними, дуже швидко починуть в бозі. Буде доведено одеською митницею. І це сумна правда. Особливо для тих людей, хто повірив і почав працювати по-чесному.

Але біда в тому, що приходив він як остання надія України. І ці надії знову зазнали краху. І це вже наша спільна історія.

У тексті представлено точку зору авторів статей, яка може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, представлена інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.