Чому я підтримую Уляну Супрун

6 коментувати
В. о. міністра розпочала реальні реформи – і тут же вийшли з тіні сотні праведних гнівних противників

Я підтримую Уляну Супрун. Я довіряю Уляні Супрун.

Я нічого не розумію в медицині, на жаль, а може і на щастя. Але я розумію логіку процесів. І логіку реформ.

Реформи в Україні потрібні не для того, щоб трохи підправити те, що і так добре працює. Майдан стався саме через те, що нічого не працює правильно. А системи, збудовані в державі, не виконували ті функції, які були закладені в їх назві. Будинок треба не ремонтувати, а зносити і будувати новий.

Це складно і просто одночасно. Як у програмістів, іноді легше написати заново, чим знайти помилку в коді. Але, одночасно, це пов'язано з величезним опором.
Тому що хай вибудувана система працює неправильно, але в ній функціонують тисячі людей. Хтось просто змирився, хтось користується.

І в разі справжньої реформи всі ці люди будуть проти. Одні за звичкою. Інші тому, що їх позбавляють можливості паразитувати на державі. А значить, основна ознака реформи – це величезний опір. І сильний шум.

Якщо система не чинить опір, отже, система не боїться

Робить реформи Нацбанк – у пресі просто ненавидять Гонтареву. Занадто багато порушено грошових інтересів.

Робив реформи Айварас, звільнивши стару систему і створюючи нову, – атакували його.

Розпочала реальні реформи Уляна Супрун – і тут же вийшли з тіні сотні праведних гнівних супротивників. І декілька журналістів, за якими чітко можна відстежувати заказуху.

Головна ознака, що реформи вірні, - це парламентський комітет проти. Тому що там і є центр зосередження інтересів. Якщо профільний комітет Ради за реформу – то щось в цій реформі не так. Тому що там і збираються ті найщасливіші представники системи, які одержували з неправильної конструкції основні прибутки. І менше всього вони хочуть зміни конструкції.

Ви чули щось про неправильні реформи у міністерстві екології? Ні. І це означає тільки те, що там ніяких реформ немає. Те ж саме з реформою і в міністерстві палива і енергетики. Тиша. А значить, всі задоволені. У прокуратурі роблять косметичні зміни – і нічого не змінюється. Зате ніхто не проти.

Якщо система не чинить опір, отже, система не боїться. Якщо система не боїться, то значить, неправильному функціонуванню цієї системи нічого не загрожує. Не загрожує грошовому потоку, на якому звикли сидіти тисячі людей. Уляні Супрун та її команді система відчайдушно чинить опір. При цьому сама вона може користуватися практично абсолютною довірою. І через свій бекграунд, і зважаючи на те, що не має ніяких власних інтересів як в Україні в цілому, так і в галузі. А значить, незалежна. Значить, вона може помилятися, але не буде будувати свої корупційні схеми. А це найголовніше. Для України. І української медицини.

У тексті представлено точку зору автора, яка може відрізнятися від офіційної позиції компанії. Відповідно, подана інформація не може трактуватися одержувачами розсилки і представниками ЗМІ як публічна і офіційна.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.