Чого не пробачає влада

3 коментувати
Історія з Шустером показала, що влада дурна

Історія з Шустером показала, що влада дурна

Ми готові терпіти нагорі тих, хто сильніший за нас або розумніший. Але ніколи не зможемо коритися дурням

Люди готові вибачати владі дуже багато. Одні -  деспотизм. Інші – жадібність. Треті не бачать нічого страшного в корупції. Але ніхто не пробачить владі дурість. Ми готові терпіти нагорі тих, хто сильніший за нас або розумніший. Але ніколи не зможемо коритися дурням. Дурість – це найбільша слабкість.

Історія з Шустером показала, що влада дурна. І це саме та помилка, яку їй доведеться виправляти в першу чергу. Невідомо, яким був план. Може, вирішили, що на тлі Чорнобиля та прокурорського шабашу цієї новини просто не помітять? І можна буде, нарешті, позбутися від Шустера, який, з якихось причин, вже давно набрид або присутня особиста образа.

Вважати так було безглуздо. Тому що зачіпали журналіста (неважливо, якої якості і не грає ролі, маніпулятор він або продажна дівка імперіалізму), і ввімкнулася корпоративна етика. А новина залишається непоміченою, насамперед, тоді, коли її не зауважують журналісти. І українські, і іноземні. І знову говорити про гібридну війну? В результаті, Шустера доведеться повернути. Його передача отримала підвищену увагу. А рейтинг отримав ще один удар. Цікаво, чи є тепер куди падати рейтингу Порошенка? І кого ще можна в цьому звинувачувати, крім себе самого?

Умовний Порошенко не розуміє вже країну, яку так добре відчував під час Майдану

Саме такі моменти показують, що влада відірвалася від реальності. Набагато більше, ніж та, де нахрапом і ламаючи через коліно, простягають уряд або зберігають прокуратуру. Умовний Порошенко не розуміє вже країну, яку так добре відчував під час Майдану, що дозволило йому виграти вибори в один тур.

Так, ніхто і ніколи не зможе довести, що він віддав наказ не пускати. Може бути, він і не віддавав. Ніхто не знає. Але любов Порошенка до ручного управління всього і вся має і зворотну реакцію. Ніхто не повірить тепер, що таке рішення приймалося без його участі. Казка про злих бояр і доброго царя не працює в Україні. Тим більше, коли бояри підбиралися за основною ознакою - особиста вірність. В такому випадку не важливий розум і професіоналізм, а це приводить до мультиплікації дурниці. Коли перші бояри заслужили свої посади тільки давньою дружбою з президентом, а не пройшли природний відбір, роками прогризаючи собі шлях, вони завжди будуть тягнути свого царя вниз. На жаль, разом з країною.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.