Боротьба з майбутнім. Як МАУ допомагає Ryanair

1 коментувати
МАУ планує судитися з Міністерством інфраструктури та лоукостером Ryanair. Що з цього вийде?

МАУ подає в суд на Міністерство інфраструктури за те, що той намагався залучити в країну лоукост. Коломойський подав до суду на Приватбанк і державу, вимагаючи чогось там в особливо великих розмірах.

Що далі? Укрнафта подасть в суд з вимогою заборонити в Україні використання електромобілів? Телеканал 1+1 подасть до суду з вимогою заборонити в Україні Netflix?
Союз ФОПів Буковеля зажадає скасувати безвіз в Печерському суді? Це наша корова і ми її доїмо?

Група Приват ніби наочно намагається продемонструвати, як олігархи не пускають Україну в майбутнє. Ми хочемо мати великий шматок маленького пирога, а не маленький шматок великого. Нам не потрібна конкуренція і нам не потрібні правила. Це не говорить про те, що всі інші білі та пухнасті. Роттердам+ і низькі тарифи Укрзалізниці на вантажоперевезення ніхто не відміняв. Але частина пацанів з 90-х змінюється, інша частина намагається зберегти обличчя. Це призводить до того, що вони приймають частину змін, а інші саботують по-тихому. А Приват відверто йде в лоб. В принципі за це йому можна сказати спасибі, може, так швидше всі зрозуміють, чому нам потрібна судова реформа.

Тепер ще менше людей повірять в аргументи керівництва Борисполя

Що ж з цього вийде? З одного боку, перемагати в українських судах пан Коломойський і Ко вміють. З іншого боку, подаючи позов на Міністерство, МАУ лише допомагає Ryanair, оскільки викликає чергову громадську хвилю обурення проти себе і ще більше прив'язує старання не пустити лоукост в Бориспіль до інтересів МАУ. Тепер ще менше людей повірять в аргументи керівництва Борисполя, і ще більше людей будуть вторити міністру Омеляну, що на даний момент керівництво аеропорту зробило все можливе, щоб не підписати договір з ірландцями.

Мотиви ж гранично прості. Ускладнити життя вашим противникам. Метод вже відпрацьований на протистоянні з Нацбанком - забиваємо все судами і таким чином підвищуємо ставки, заважаємо людям працювати і таким чином відстоюємо свій інтерес. Так вони дійсно можуть максимально ускладнити візит лоукосту в Україну, якщо отримають якесь судове рішення. А в українських судах теоретично можна домогтися будь-якого результату. І дадуть додаткові аргументи керівництву Борисполя, яке вважає за краще не розморожувати термінал F, який стоїть порожній цілий рік, а переконувати державу, що тій вигідніше вкласти сотні мільйонів доларів в інфраструктуру аеродрому в Гостомелі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.