Арка. Символ реформ по-українськи

2 коментувати
Сергій Фурса: Арку вирішили пофарбувати в кольори веселки. Модно. Молодіжно. Сучасно. Актуально. Почали фарбувати. Але тут прийшли скрєпи

Сергій Фурса: Арку вирішили пофарбувати в кольори веселки. Модно. Молодіжно. Сучасно. Актуально. Почали фарбувати. Але тут прийшли скрєпи

Зазвичай завжди, коли роблять реформи, приходять або скрєпи, або корупціонери. Або корупціонери зі скрєпами

Спочатку була Арка. Потім вирішили робити реформи. Проєвропейські. Арку вирішили пофарбувати в кольори веселки. Модно. Молодіжно. Сучасно. Актуально. Почали фарбувати. Але тут прийшли скрєпи. Зазвичай завжди, коли роблять реформи, приходять або скрєпи, або корупціонери. Або корупціонери зі скрєпами.

В принципі, коли робиш реформи, завжди є незадоволені. Вони виграють від минулого. І не хочуть міняти. І їх не можна слухати. Тому що вони пропонують або нічого не робити. Або компроміс. Компроміс зі скрєпами. Це як якщо раніше ви спалювали відьом, то тепер це не можна робити. І ви їх грієте в мікрохвильовці. Але рідко. Але відьми є.

Компроміс з корупціонерами. Це коли схеми треба прибрати, але не всі. Та не до кінця. Так і роблять всі реформи в Україні. Не до кінця. Компромісно. Ось НАБУ зробили, а прослушку їм не дамо. І так, антикорупційний суд їм не дамо. А ще всіх посадять. Це ж не компроміс. Це ж не шлях до єднання. А корупціонери вони ж теж частина народу. І їх думку треба поважати. Це як боротися з контрабандою, але не вводити касові апарати. Ніби ж і з контрабандою боремося, але і людям, які її продають, не заважаємо. Адже Народ. Частина суспільства. Не можна не враховувати їх інтереси. Це як скасувати податкову поліцію, але Службу Фінансових Розслідувань не давати. Тому що люди в СБУ і поліції позбудуться заробітку. А адже вони теж люди. Українці. Частина суспільства.

І була європейська арка. А тепер її доповнили шароварщиною. Компроміс

Єдиний спосіб робити реформи – це ламати через коліно. Не враховувати інтереси. Якщо ви сідаєте за стіл переговорів з минулим, то воно не відпустить вас в майбутнє. Чим би це минуле не було. Чи то корупціонерами на Рендж Ровері, чи то скрєпами в шароварах.

І була європейська арка. А тепер її доповнили шароварщиною. Компроміс. До речі, може й вийде краще, ніж з реформами. Тому що виглядає кумедно. Вся арка у вишиванці була б вульгарною, а тепер може просто забавною. Одягли символ ЛГБТ у вишиванку. До речі, скрєпи на таке швидше образитися повинні були б. Дивний компроміс. Український. Загадковий. І каже європейцям про загадкову українську душу. Коли корупціонери – це погано. Але корупціонери у вишиванці – вже ніби добре. Адже на Майдані стояли. Так просто це не зрозумієш. А тепер і символ є. Символ реформ по-українськи.

 

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.