Путін – головна помилка Трампа

6 коментувати
Кандидат від Республіканської партії може позбутися великої кількості голосів через свою симпатію до російського президента

Трамп – фахівець з брендінгу, але його асоціювання з російським президентом Володимиром Путіним, може зашкодити йому в регіоні, де республіканському кандидату потрібна максимальна підтримка – в Іржавому поясі США. Виборцю, який живе в Огайо чи Пенсильванії, не треба бути українцем, щоб розуміти, що Путін і його ядерний арсенал являє для США більшу небезпеку, ніж ІД. Крім того, значний відсоток американців в Іржавому поясі походять з країн, подібних до України, які Росія гнобила століттями.

Наприклад, особи польського походження в Іржавому поясі являють собою значну частку голосів: В Пенсільванії 7,2% від загальної чисельності населення - поляки; в Огайо - 3,8%; у Нью-Йорку - 5,2%; в Іллінойсі - 7,5%; в Мічигані - 8,6% та 9,3% у Вісконсині. У всіх цих людей є дружини, діти і друзі, на яких вони впливають. Крім того, ці люди знають про страхи своєї батьківщини, Польщі, особливо у зв'язку вторгненнями Путіна в Грузію і Україну

Ще є українці. Згідно з переписом населення 2006 року, в США проживають 976 314 осіб українського походження; 122 291 в Пенсільванії і 48 908 - в Огайо.

Угорці також були жертвами Росії, і 1,5 млн живуть в США, згідно з переписом 2010 року. 1,7% від цього числа проживають в Пенсільванії, 1,2% - в Огайо.

Наївний, слабко інформований бізнесмен, який намагається стати президентом вільного світу, не розуміє, про що говорить

Ще 409 000 американців – люди російського походження або походять з етнічних груп, що були частиною радянської імперії: вірменського, азербайджанського, білоруського, естонського, грузинського, єврейського, казахського, киргизького, латвійського, литовського, русинського, українського або узбецького походження. Більшість цих людей осіли в Нью-Йорку та Пенсільванії.

Додайте до цього американців, що походять з інших колишніх сателітів СРСР: Албанії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Східної Німеччини, Угорщини, Румунії, Словаччини та Югославії. Цікаво відзначити, що республіканський губернатор Огайо Джон Кейсік, який люто протистоїть кандидатурі Трампа, має хорватські та чеські корені.

Кейсік бойкотував конвенцію Трампа у своєму штаті, а кілька місяців тому написав на своїй сторінці в Twitter, що Трампу слід балотуватися разом з Путіним, щоб «зробити тиранію знову великою».

Всі ці громади зі Східної та Центральної Європи беруть участь у голосуванні.

«Ці громади пишаються тим, що, взаємодіючи зі своїми обраними представниками, піднімають проблемні питання, беруть активну участь у виборах в США, - сказав Майкл Савків, директор Української національної інформаційної служби в інтерв'ю 20 липня. - Багато з них поділяють тривогу через відродження російської агресії».

Відверто кажучи, Трамп зробив помилку, роздмухавши полум'я Холодної війни. Для цих американців Іржавого поясу та їхніх близьких захопленість Трампа щодо Путіна та близькість його внутрішнього кола радників до російського президента неприйнятні. До того ж, ця поведінка суперечить його обіцянці убезпечити Америку.

У неділю Трамп погіршив ситуацію. «Президент Путін не зайде в Україну, щоб ви знали, він не збирається заходити в Україну. Можете записати», - сказав Трамп в інтерв'ю ABC 31 липня. Він також сказав, що подумає над визнанням російського контролю над Кримом, якщо стане президентом.

Все це підводить до того, що наївний, слабко інформоване бізнесмен, який намагається стати президентом вільного світу, не розуміє, про що говорить. У нього немає уявлення про історію, що обурює людей, які усвідомлюють, що українці всього два роки тому боролися і вмирали на вулицях столиці, щоб звільнити свою країну від путінської маріонетки, на якій керівник кампанії Трампа Пол Манафорт заробив мільйони.

Ставлення Трампа до російського лідера буде продовжувати викликати занепокоєння у етнічних громад Америки, так само як у республіканців, які пам'ятають Холодну війну, військових та ветеранів. Коли минулого тижня Трамп сказав, що Росії потрібно брати участь у більшій кількості кібератак, прес-секретар Пола Райана, спікера Палати представників США, відкрито назвав Росію «глобальною загрозою, якою управляє підступний головоріз», і це дійсно так.

Новое время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Діани Френсіс. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал Atlantic Council

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.