Завучі – комедія в ля-мінорі

2 коментувати
НВО пообіцяв розважити людство власною новою оригінальною комедією «Завучі», знявши відразу два сезони

У слоті комедій давно гуляє порожній вітер – мало не щотижня випускаються новинки, а дивитися все одно немає що, от і доводиться чекати свіжих одкровень від Чака Лоррі, поглядаючи одним оком десятий сезон «Теорії Великого вибуху» і відзначаючи на календарі наступного року дати виходу «Моцарта з джунглів» і «Кремнієвої долини».

На цьому найвигіднішому тлі канал НВО пообіцяв розважити людство власною новою оригінальною комедією «Завучі», знявши відразу два сезони, що в мирний час виглядало б нехилою заявкою на впевненість в успіху.

Інша справа, у НВО з комедіями зараз теж сутужно, більш того, у найшанованішого каналу цієї планети великий досвід передчасного закриття непоганих драмеді. Я досі сумую за «Як досягти успіху в Америці», а рік тому після першого сезону був засуджений «На грані», непогана пародія на політичний серіал.

Замість останнього і були заявлені «Завучі» – серіал від якогось американського коміка Денні МакБрайда, що вже має дірку в талоні за не найбільш вдалу комедію «На дні». Фабула така: два завуча з дивацтвами борються за вакантне місце директора школи.

В пілотному епізоді для прикраси заявки з'явився особисто Білл Мюррей, так що все було по-дорослому, тим більше, дах кабельного кита НВО дозволяв жарти нижче пояса і прямим матом. До локалізації проекту оперативно підключився «Кураж-Бомбей», так що довелося дивитися, на такому-то безриб'ї.

Одного із завучів грає шоураннер МакБрайд, другого – Уолтон Гоггінс (відомий, перш за все, за ролями у вестернах Тарантіно і відмінному, нехай і поспішному, бойовику «Щит»), компанію їм склав взвод міцних епізодників. Пара головних героїв вимушена об'єднатися перед лицем переважаючих сил противника, а нам належить протягом дев'яти півгодинних епізодів бавитися їх дивацтвами.

Відразу скажу – вийшло слабенько, незрозуміло, чому в такому випадку не попав «На грані». Герої кривляються в рамках заявлених характерів, але це мало чіпляє. До середини серіал злегка випрямляється, а до фіналу розганяється зовсім в іншому, драматичному напрямку. В принципі, всі глядачі зрозуміли правильно – до кінця аудиторія просіла в два рази, обмежившись півмільйоном американських послідовувачів.

Сумно, поки комедійні статуетки отримує не самий зрозумілий нам «Віце», залишається видихати і сподіватися на нові комедії, тримаючи в розумі класику.

Загальна: 6,5 з 10 з тегом #МБК – Могло б Бути Краще, економте час – перегляньте що-небудь знайоме.

Кінопошук з Фоззі – по четвергах

Читайте тематичні колонки на НВ:

Сьогодні у світі з Іваном Яковиною – щодня

Момент в історії з Олександром Пасховером – по понеділках

Особисті фінанси з Іваном Компаном – по вівторках

Тиждень по-діловому з Сергієм Фурсою – по п'ятницях

Відкриття з Олексієм Бондарєвим – по неділях

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.