Три серіали, які обіцяли бути кращими

1 коментувати
Три серіали, які обіцяли бути кращими
Начебто зовсім недавно збирав матеріали для анонсу десяти найбільш перспективних серіалів 2016 року, а три з них вже розчарували

Хтось більше, хтось менше, оцінки у всіх серіалів прекрасні, але одними балами ситий не будеш - опис фабул з кастом у всіх трьох випадках однозначно обіцяли більше. Як на мене.

«Нічний адміністратор»

Хитро перевзутий деякими в «Нічний портьє», цей мінісеріал BBC обіцяв стати головним британським детективом року. Ще б пак – сам Г'ю «Доктор Хаус» Лорі повертається на телебачення, щоб зіграти торговця зброєю, якому протистоїть Том «Локі» Хіддлстоун! Режисер – Сюзанн Бір («Помста», Оскар за найкращий фільм іноземною мовою у 2011 році), за романом Джона Ле Карре. В останньому, здається, і криється головна проблема: сама історія настільки ж фентезійна, наскільки й шаблонна. Вторпобутчермет.

Віриться насилу, якщо взагалі віриться: тут наркоторговці не обговорюють ціну поставок і не торгуються, сотні мільйонів у частки секунди безповоротно скачуть рахунками за велінням мобільного телефона, а мегазлодії не ставлять камер спостереження у секретних кімнатах. І все вже було. Починаючи з заставки, мінісеріал «Нічний адміністратор» відверто косить під Бонда - тут і дві красуні на одного героя, і обширна географія, і британські спецслужби на сторожі планетарного спокою.

Світлі плями: роль Олівії Колман (у «Бродчерчі» вона грала детектива, який вийшов з декрету, тут - вагітного) та вид на гору гори Маттерхорн над містом Церматт. Загалом: сім з мінусом, слабо - пшик замість гучного повернення Доктора.

«Американська історія злочинів. Народ проти О. Джея. Сімпсона»

Ключове слово в довгій назві нової антології каналу FX – «американська». Амбітна спроба розвинути успіх «Американської історії жахів» у найпопулярнішому детективному кластері з Траволтою, К'юбою Голдингом-молодшим на основі одного з найбільш гучних судових процесів в американській історії. Що може бути краще? Та все що завгодно!

Рецептура хіта дотримана: максимально гучна справа, зірки в батькових кольорових піджаках і повно місця, щоб розкрити характери десятка персонажів. Але не працює, не чіпляє, "не то пальто" - щось у режисерській кімнаті пішло не так. Вийшла і не юридична драма, і не історія судового прецеденту, і не детектив, і не «Убити пересмішника» на новий штиб.

Зате на кожному кроці нам підсовують адвоката Кардаш'яна, який сумує брівками з приводу і без. І, звісно ж, акцентують увагу на його доньці. Нудотні підсовування Кім Кардаш'ян для додання старій історії нового лиску дико дратує. Люди, які стартували зі зливу власного порно, тепер ікони? Часом складається враження, що це не перший сезон перспективної антології, а пріквел до одинадцятого сезону «Кардаш'янів». Тьху.

Судячи з оцінок, серіал матиме продовження. Страшно уявити, що вони знімуть через рік - історію смерті Майкла Джексона? І хто його зіграє? Джанет? Моя оцінка – сім. І головне бажання – почитати, що там було. Не дивитися – читати.

11/22/63

Екранізації Стівена Кінга – мій окремий пунктик. За винятком кількох мегашлягерів, десятки екранізацій творів мого улюбленого письменника змагаються в номінації «Хто гірше?». Не так давно неприємно здивував серіал «Під куполом», тепер ось вийшов «11/22/63» і...

Провайдер Hulu вирішив, що на серіальні успіхи конкурентів (Netflix переважно і Amazon фрагментарно) час відповісти своїм ексклюзивом і дорого вклався у Джеймса Франко з кінгівською спробою скасувати вбивство Джона Кеннеді з допомогою подорожей у часі.

Я читав книгу, і вона на тлі останніх творів Дідуся виглядала досить непогано, якщо не зважати на питання – навіщо було красти в «Назад у майбутнє» канонічну ідею спортивних ставок? Але продюсери (серед яких Джей Джей Абрамс і чомусь сам Кінг) вирішили перепрошити сюжет і, як це часто буває з кінгівськими екранізаціями, розлютили читачів. Наприклад, для того, щоб пояснювати те, що відбувається не закадровим голосом і не усмішечками Франка, був введений ще один персонаж першої лінії – хлопчина Білл. Тощо.

Продакшн шаліє від цін, костюмів, машин та іншої зеленої трави минулого, Франко милується собою, а історія від цього не виграє. Оцінка любителя Кінга – сім. Як і «Американська історія злочинів», цей серіал ще йде. Дивитися, звичайно, буду, але гірко зітхаючи і обіцяючи собі переглянути «Мізері».


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.