Світ Дикого Заходу – хіт сезону

0 коментувати
Не раз переписавши історію і пообіцявши глядачеві 3-4 сезони (це така модна тактика промоушену), творці нарешті затвердили прем'єру нинішнім жовтнем

На початку осені серіальна диспозиція виглядала так – очікуються «Світ Дикого Заходу», «Молодий Папа» і багато інших для вигідного тла. Серіал Паоло Соррентіно про молодого папу римського через десять днів дебютує в Італії (у США – у лютому, дивний графік для наших днів, торренти будуть у захваті), зате «Світ Дикого Заходу» вже порадував двома епізодами, пустивши планетою цунамі з думок. Ну, і ми туди ж.

Зазвичай я намагаюся писати про серіали після закінчення сезону, бо слабкі розв'язки поховали не один десяток потенційних шлягерів, та й дивитися легше відразу пачкою, але у випадку із «СДЗ» є ризик розчинитися в тисячі рецензій, тож час не чекає.

Отже, перед нами чергова переробка, зате від каналу НВО – за основу взято однойменний фільм 1973 року з Юлом Бріннером у головній ролі. Там йшлося про повстання роботів одного з трьох тематичних парків (Дикий Захід, Середні віки та Рим), таких собі Діснейлендів для заможних дорослих.

Після неодноразових спроб запустити ремейк права на «СДЗ» перейшли до НВО, а за штурвал взялися Джонатан Нолан (молодший брат і сценарист вельмишановного Крістофера), його дружина Ліза Джой і скрізь присутній Джей Джей Абрамс. Постать останнього відверто лякала – Абрамс пускається у всі тяжкі проекти, які бачить на горизонті, зовсім як продюсер усього Люк Бессон.

Більш ніж два роки тому за двадцять п'ять лимонів було знято пілотний епізод, після чого головні дійові особи сіли думати – щось не те, переписували сценарій, дати рухали, електронні гроші хрустіли по проводах. Зазвичай переносяться проекти з пробоїнами, а тут під сумнів ставився такий багатонадійний серіалище, що вилиці зводило.

Не раз переписавши історію і пообіцявши глядачеві 3-4 сезони (це така модна тактика промоушену), творці нарешті затвердили прем'єру нинішнім жовтнем. Як головні зірки були засвічені Ентоні Хопкінс і Ед Харріс. Перший, щоправда, давно знімається в будь-якому шлаку (мабуть, гроші потрібні), зате другий вселяє повагу. Також звертали на себе увагу дві серіальних зірки – чудова Сідсе Кнудсен (данський «Уряд») і Джеффрі Райт (незабутній доктор Нарцис із «Підпільної імперії»).

Але повернімося до захоплюючих атракціонів, механізм такий: купуєш тур, приїжджаєш у якусь закриту зону, одягаєшся по моді 1880 року, береш важкий револьвер і вперед, до звершень. У кожного вони свої – хтось купує «тур хорошого хлопця», хтось «тиждень негідника», а у когось одні дівчата та салуни на думці. У будь-якому разі гарантується безпека, історична відповідність та насичена програма. Для цієї мети класичне містечко з вестерну (з пусткою і горами навколо) заселене роботами – андроїдами, схожими, як дві краплі, на людей.

Щодня роботи страждають задля слави долара – кого вбивають, кого насилують, після чого зашивають рани, стирають пам'ять і знову пускають грати звичні ролі. Феєрверк димить роками, поки не з'являється...

Наш спойлерний відділ, як правило, отримує свій соцпакет за неробство – немає чого вам розповідати про події стартових епізодів, у яких НВО традиційно не кваплячись вкидає шайбу. Самі побачите, такий хіт потрібно перевірити своїми очима.

Поки серіал виглядає потужно й розлого – засвітили нам безліч героїв, і безліч історій обіцяє сплестись воєдино. 9 з 10 від фаната вестернів з надією на розвиток сюжету і тегом #ТБ – Треба Бачити.

Кінопошук з Фоззі – щочетверга

Читайте тематичні колонки на НВ:

Сьогодні у світі з Іваном Яковиною – щодня

Момент в історії з Олександром Пасховером – щопонеділка

Уроки минулого з Олегом Шамою – щопонеділка

Особисті фінанси з Іваном Компаном – щовівторка

Тиждень по-діловому з Сергієм Фурсою – щоп'ятниці

Відкриття з Олексієм Бондарєвим – щонеділі

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.