«Майк і Моллі» Чака та Лоррі

1 коментувати
Серіал оповідає про пару повних американців, які зустрілися на зборах анонімних товстунів

Наштовхнутися на дійсно смішну комедію в наш час надзвичайно складно. Говорилося і писалося про це багато разів, але сміху більше не стало. У всякому разі, пристойного. Телебачення йде в драмеді, поєднуючи жанри, а у слоті «чисто ржака» спостерігається цілковита деградація, з якої самотньо стирчить доктор Шелдон Купер, і заміни йому на горизонті поки не видно.

Але ми не звикли відступати, аудиторія не готова повністю відмовитися від старорежимних павільйонних комедій з закадровим сміхом і домальованими у вікнах автомобілів вулицями, тому просіюємо шлак у пошуках хоча б чогось їстівного. І ось, шість років тому, серед численних комедій класу «Б» промайнула чергова новинка, сітком про кохання, скільки їх було, за ціною «рубль за відро». Той серіал називався «Майк і Моллі», і у нього було мало шансів на увагу нашої аудиторії, якби не репутація шоураннера і локалізатора.

В іншому випадку, мова йде про блискучі переклади «Кураж-Бомбей», а в першому – про легендарного Чака Лоррі. Цей музикант, сценарист і шоураннер є автором двох безумовних планетарних шлягерів «2,5 людини» і «Теорія Великого Вибуху», отже, будь-якому його продукту гарантована підвищена увага.

«Майк і Моллі» оповідає про пару повних американців, які зустрілися на зборах анонімних товстунів. Зірок в серіалі не було, так, артисти-епізодники, але Лоррі свою справу знає добре – персонажі виписані чітко, а мораль не стирчить іржавим цвяхом, тому я продовжив дивитися до першого хорошого гегу, після якого ти опиняєшся на гачку і багато чого вибачаєш.

Багато розуму для того, щоб знущатися над людьми з надмірною вагою, мати не треба, але серіал вийшов дійсно милим. Слідуючи в кільватері «Теорії Великого Вибуху», наступний проект Лоррі знайшов свого глядача, і я там теж був. Так, оцінки завжди були середніми, до стелі ніхто не стрибав, з дивана зі сміху не падав, номінаціями зі статуетками не обсипав, але щось в ньому було.

В першу чергу, ця історія була по-людськи теплою, акторів запустили в комфортний сценарій і вони не підкачали. Ансамбль варто особливо відзначити, творці зібрали дуже міцну банду, яка з сезону в сезон грала, в принципі, одне і те саме, але хіба не в цьому і полягає сенс багатосеріального дозвілля? Просто кожен був на своєму місці, від офіціанта в забігайлівці до маминого співмешканця.

Мелісса Маккарті (Моллі) була максимально переконливою в своїй ролі і використовувала цей стартовий майданчик на повну – десяток ролей в повнометражних фільмах тому підтвердження. Наразі, щоправда, Меліса потопає разом з реінкарнацією «Мисливців за привидами», але шанси спливти в неї обов'язково будуть.

Можливо, кар'єрне зростання головної зірки шоу і стало однією з причин закриття серіалу, «Майк і Моллі» нещодавно фінішували після п'яти з половиною сезонів. Це велике, до речі, щастя для проекту – піти без прокльонів аудиторії, а навіть з деяким жалем.

Разом – сім з десяти з тегом #НО – Не Огидно, зараз саме час зачепити все гуртом, якщо раніше очі не доходили.

P.S. Відійдемо від традицій. Замість старинок сьогодні буде прогноз. Наступний після «М&М» проект Чака Лоррі, «Матуся», йде третій сезон, але дивитися його трохи важко. Натомість, минулого тижня стало відомо, що Лоррі продав сервісу Netflix свій новий серіал про активістку легалайзу у виконанні незабутньої Кеті Бейтс. Називається  «Disjointed», що теоретично можна перекласти як «Незв'язно», але ключове слово тут «joint», тому виходить щось типу «Розкосячено», відкриваючи найширше поле для фантазії локалізаторів. Чекаю з нетерпінням.

Кінопошук з Фоззі – по четвергах

Читайте тематичні колонки на НВ:

Сьогодні у світі з Іваном Яковиною – щодня

Момент в історії з Олександром Пасховером – по понеділках

Особисті фінанси з Іваном Компаном – по вівторках

Тиждень по-діловому з Сергієм Фурсою – по п'ятницях

Відкриття з Олексієм Бондарєвим – по неділях

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.