Пожежа на Інтері. Чи буде продовження

1 коментувати
Ризик збережеться, поки не зміняться власники телеканалу чи його політична позиція

В офісі телеканалу Інтер на вулиці Щусєва в Києві 4 вересня сталася пожежа. До пожежі декілька чоловік підпалили під будівлею шини. Рятувальники заявили, що пожежа виникла в результаті підпалу спочатку на першому, а потім і на другому поверхах.

Що стосується реакції влади, то відреагував в основному глава МВС Арсен Аваков, але відреагував досить дивно: він визнав, що влада не повинна допускати подібних інцидентів, а поліція повинна підтримувати громадський порядок, але при цьому дав зрозуміти, що Інтер сам винен.

Ряд ЗМІ, я вже не кажу про політиків, які є членами Опозиційного блоку, починають звинувачувати в цьому інциденті самого міністра. Я не беруся це ні підтверджувати, ні спростовувати, оскільки ситуація дуже делікатна. Аваков дійсно є одним з головних опонентів і до власників Інтера, і до самого телеканалу. Він неодноразово закликав провести розслідування діяльності Інтера. Багато пишуть і про те, що Аваков і керівництво Народного фронту нібито хочуть віджати канал у нинішніх власників і взяти під свій контроль. На мій погляд, цей сценарій навряд чи реалістичний: навіть якщо власники нтера відмовляться від контролю над каналом, то далеко не на користь НФ.

Тим не менш, конфлікт у суспільстві існує, і напруга, інформаційна та політична боротьба, а також, можливо, нові акції протесту і навіть, можливо, насильницькі дії проти телеканалу Інтер можуть продовжуватися. На жаль, це так. Акції протесту проти Інтера, зокрема з використанням методів фізичного впливу (шини та інше) вже неодноразово проводилися, нехай і були менш резонансними.

Акції протесту проти Інтера вже неодноразово проводилися, нехай і були менш резонансними

Конфлікт навколо телеканалу, інформаційна боротьба, політична боротьба і навіть боротьба бізнес-інтересів будуть продовжуватися, поки не зміняться власники телеканалу чи його політична позиція. Формально приводи періодично з'являються: то листування менеджерів телеканалу Інтер щодо Росії і ДНР, то заяви або якісь дії, що викликають черговий сплеск напруги. У найближчій перспективі ситуація навряд чи зміниться.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.