Кривава межа. Три сценарії для України

2 коментувати
Кривава межа. Три сценарії для України
Вчорашня трагедія стане холодним душем і на деякий час остудить пристрасті

Якщо говорити про конституційний законопроект, то тут можливі два основних сценарії і один додатковий. Якщо вдасться без перешкод провести місцеві вибори 18 жовтня і другого листопада, тоді Україна має повне право внести корективи в конституційний законопроект, зняти з порядку денного пункт 18, який викликає стільки пристрастей, і в результаті цих дій без проблем набрати в парламенті 300 голосів, необхідних для конституційної реформи. Це перший сценарій.

Другий сценарій – той випадок, коли не вдасться набрати 300 необхідних голосів. Якщо нічого не зміниться, відповідно, зміни до Конституції так і не будуть прийняті.

Третій сценарій – отримання 300 голосів, переробка конституційного законопроекту, але голосування за нього вже в наступному році.

Що ж стосується розвитку ситуації під Верховною Радою і викликаних цими подіями емоцій, то, як це не парадоксально, вчорашня трагедія стане холодним душем і на деякий час остудить пристрасті. Принаймні вона стане попереджувальним сигналом і покаже, що краще не доводити справу до червоної риси.

Україна має повне право зняти з порядку денного пункт 18, що послужив причиною конфлікту

Третього Майдану я в найближчій перспективі не очікую – і саме через вчорашні події. Те, що друге голосування відбудеться не відразу, а, можливо, навіть в кінці року, злегка розрядить обстановку. Відіграють свою роль і майбутні вибори, які також стануть відволікаючим чинником.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.