Хто міг стояти за вбивством Гіві

5 коментувати
Це або розбірки між самими сепаратистами, або усунення неугодних

У Макіївці з вогнемета Шмель був убитий проросійський польовий командир Михайло Товстих, відомий як Гіві. "Уряд "ДНР" заявив про теракт, але це не єдина версія того, що сталося.

Версії різні. Є припущення, що це могло зробити українське підпілля, українська диверсійна група. Я б не став повністю виключати цю версію, тому що Гіві, як і Моторола, був відомий своєю вкрай агресивною поведінкою щодо українських військових, які потрапили в полон.

І, звичайно, серед активістів, ветеранів АТО, та й підпільників (я чув, що в Донецьку дійсно є підпілля – мені це підтверджували різні люди) напевно могли бути ті, хто хотів би покарати таких «героїв», як Гіві й Моторола. Тому версія українського підпілля заслуговує на увагу.

Але цілком можливо й те, що загибель бойовика відбулася в результаті розбірок між сепаратистами. Те, що там не все в порядку, очевидно, йде боротьба за фінансові потоки, і за переділ сфер впливу.

Якщо ще один польовий командир піде з життя таким же чином, значить, це не випадковість

Можуть російські спецслужби прибирати когось з тих, хто створює їм проблеми. Навряд чи Гіві належав до числа таких анархічно налаштованих, але він міг вступити в конфлікт з кимось із впливових російських військових або представників спецслужб в цьому регіоні. Йому могли таким чином помститися. Це теж одна з можливих версій.

Варіанти на цей момент є найрізноманітніші. Якщо буде продовження і ще один польовий командир піде з життя таким же чином, значить, це не випадковість. Але ми бачимо, що і в Луганській і в Донецькій областях (на неконтрольованих територіях) польові командири гинули за різних обставин, і навіть в Росії розглядається версія, що це або розбірки між самими сепаратистами, або усунення неугодних або занадто непідконтрольних представників сепаратистського активу.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.