Бої в Авдіївці: що задумала Москва

27 коментувати
Провокування бойових дій і примушування до миру через активізацію війни – типовий російський прийом

У неділю, 29 січня, гібридні війська атакували позиції українських військовослужбовців в Авдіївці Донецької області. Бої розгорнулися в районі Авдіївської промзони. Постраждав також житловий сектор в самій Авдіївці. З ранку 30 січня в результаті ворожих обстрілів в районі Авдіївки загинули двоє українських військових, ще п'ятеро отримали поранення.

Обстріли в Авдіївці - найсерйозніше загострення воєнних дій на Донбасі не тільки в новому 2017 році, але й за останні кілька місяців.

З чим воно може бути викликано? Можливо, приходом до влади в Сполучених Штатах Трампа, але причина може бути й іншою.

Це може бути «подарунок», який вирішили нам зробити сепаратисти і Росія під час візиту українського президента Петра Порошенка в Берлін.

До речі, що мене дуже насторожує, в Росії зараз дуже активно обговорюється тема, що нібито це Україна спеціально займається загостренням бойових дій під час європейської поїздки президента.

Загострення в Авдіївці - це очевидна провокація, або, висловлюючись точніше, «підстава». Таким чином Росія намагається дискредитувати українську сторону і звинуватити її в зриві Мінських угод.

Обстріли в Авдіївці - найсерйозніше загострення боїв на Донбасі за останні кілька місяців

Проте, мені здається, що загострення боїв швидше пов'язано з поїздкою українського президента, ніж з появою нового президента в Америці: перед інавгурацією Трампа сепаратисти, навпаки, знизили активність, і відновили її вже після цієї події.

Провокування бойових дій та підтримання миру через активізацію війни - типовий російський прийом. На жаль, в цьому випадку існує загроза, що саме такий сценарій намагаються реалізувати Росія і сепаратисти.

Але, найімовірніше, йдеться тільки про локальну ескалацію: це шантаж і чергова провокація, викликана візитом Порошенка в Берлін.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.