Туреччина кидає виклик Путіну. Ми на порозі війни

77 коментувати
Туреччина кидає виклик Путіну. Ми на порозі війни
Конфлікт може початися у вигляді повітряних боїв, які можуть перерости в зіткнення на морі і змусити НАТО втрутитися

Ми знаходимося на порозі великої війни в Європі, а, можливо, і взагалі в світі. І пов'язано це з тим, що сьогодні Туреччиною був збитий російський військовий літак СУ-24.

Все досить серйозно: турки, по суті, почали встановлювати безполітну зону для захисту туркменів у північній Сирії, і, вважаю, падіння СУ-24 – перший, але далеко не останній інцидент.

А, значить, можлива ескалація. Спочатку будуть повітряні бої між Туреччиною і російськими літаками, згодом ці бої можуть поширитися і на морі, що призведе до закриття Босфору, втручання інших країн НАТО і так далі.

Зараз у Москві будуть засідати члени Ради Безпеки, яким належить вирішити, що робити далі.

Пєсков зазначив, що Путін може підняти питання інциденту під час зустрічі з королем Йорданії, але це особливого значення не має. Король Йорданії тут не відіграє суттєвої ролі. Він не керує турецьким президентом Ердоганом, у того свій порядок денний, і для Ердогана серйозна конфронтація з Росією – річ прийнятна. Мабуть, для турецьких військових – теж.

Тому незабаром на нас може чекати повноцінна війна в Європі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.