Питання Сирії та України для РФ стоїть ребром

7 коментувати
Якщо в Кореї почнуться ускладнення з участю США, це допоможе Росії поводити себе більш самостійно в Сирії та Україні

Звичайно, американський ракетний удар по Сирії не міг не відбитися на американо-російських відносинах, хоча візит Тіллерсона і прояснив кілька позицій. Очевидно, що Москва не відмовиться від спроби налагодити стосунки зі Сполученими Штатами. Тому контакти залишаться, буде створена спільна робоча група.

Однак навіть задля поліпшення цих відносин Росія не готова йти на поступки щодо принципових для себе питань. Іншими словами, питання Сирії і України буде стояти ребром доти, доки ці теми цікаві Трампу. Хоча, враховуючи корейську кризу, він цілком може забути про них, і у Росії, відповідно, знову з'явиться більше свободи.

Що стосується корейської кризи, то Росія в ній поки не бере особливої участі, дотримуючись низького профілю. Кремль слідує за Китаєм, оскільки Китай також зараз намагається знайти спільну мову з Вашингтоном. Там є серйозна пропозиція від Трампа, і Китай відмовився накладати разом з Росією вето в Раді Безпеки щодо Сирії.

Китай не дуже цікавиться Сирією, а Росія не дуже цікавиться Кореєю. Якщо ж у Кореї все-таки почнуться ускладнення з участю США, це допоможе Росії поводити себе більш самостійно в Сирії та Україні. Ні на які поступки в цих країнах Росія йти не готова.

У разі відкритої конфронтації в Кореї, Росія не буде в це втручатися, тут все зрозуміло. Що стосується Китаю, то тут можна лише припускати. Зараз більше схоже на те, що офіційний Пекін також не буде втручатися.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.