Навіщо США наземна операція в Іраку та Сирії

5 коментувати
Американці будуть присутні при операціях місцевих сил, як коригувальники, радники або спецназ

Глава Пентагону Ештон Картер заявив про намір Сполучених Штатів здійснити наземні операції в Сирії та Іраку в підтримку сил, які борються проти ІДІЛ.

На турецько-сирійському кордоні дійсно є сильна база НАТО, а в Іракському Курдистані присутній потужний контингент американських військових. З цих локацій легко перекинути сили в Сирію або Ірак.

Однак про масштабну наземну операцію американців не йдеться. Все-таки передбачається, що на землі будуть воювати, в першу чергу, місцеві сили – курди і, можливо, частина сирійської опозиції. Американці ж будуть присутні, як коригувальники, радники або спецназ – відправка армійських з'єднань (бригад, дивізій) не передбачається.

Наприклад, нещодавно була проведена спільна курдська-американська операція зі звільненню заручників ІДІЛівского полону. Головне завдання американців - забезпечити хорошу координацію між місцевою піхотою та авіацією антиІДІЛівської коаліції, а також підняти моральний дух і наступальний порив місцевих сил.

США потрібно нанести рішучий удар по Ісламській державі, що, напевно, повинно позбавити Росію і, найголовніше, Іран приводу і можливості для подальшого нарощування свого впливу в регіоні. Як мені здається, в цьому плані їх більше турбує саме Іран, а не Росія.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.