Будемо бомбити

9 коментувати
Російські авіаудари впадуть не тільки на Ісламську державу, але й на сирійську опозицію

Сьогодні Рада Федерації Росії задовольнила звернення Володимира Путіна про використання військово-повітряних сил РФ в Сирії. Далі – тільки бомбити. Причому робити це Росія буде самостійно, а не у складі антиіділівськой коаліції.

Наскільки я розумію, в Нью-Йорку Путіну і Обамі домовитися ні про що не вдалося - так, обмінялися думками. При цьому, звичайно ж, спочатку обидві сторони будуть намагатися якось координувати свої дії, щоб уникнути зіткнень в сирійському небі лоб в лоб. Як мені здається, цього можна буде уникнути з тієї простої причини, що там, де вони бомблять, ми, швидше за все, бомбити не будемо.

Так, російські авіаудари впадуть не тільки на Ісламську державу, але й на сирійську опозицію. Мета Росії, в першу чергу, полягає в тому, щоб зберегти режим Башара Асада і повернути хід сирійської громадянської війни. Друга мета – спробувати створити напругу і розкол усередині антиросійської коаліції Заходу.

Наскільки це вдасться зробити за допомогою одних лише авіаударів, стане зрозуміло згодом.

Більше думок читайте тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.