30 уроків, які потрібно вивчити до сорока

5 коментувати
Щоб почувати себе дуже добре після

1. Знайти Справу. З великої літери. Справу, від якої ви по-справжньому щасливі. Якою ви могли б займатися все життя, навіть якби вона не приносила грошей.

2. Навчитися щось дуже добре робити руками. Або головою. Щось, у чому ви були б по-справжньому круті. Просто тому, що ваші руки і ваша голова завжди з вами. А все інше може зникнути в один момент.

3. Прийняти просту істину - ваше щастя всередині вас. І більше ніде. І ваше завдання - знайти його і користуватися ним за призначенням.

4. Навчитися йти з передової. Не тікати, не ховатися від проблем, а саме робити крок убік, остигати і приймати рішення спокійно.

5. Якщо немає якихось мега обмежень - народжувати дітей. І чим більше, тим краще.

6. Подорожувати. Це дасть масштаб, прибере багато кордонів і додасть у ваше життя багато важливих питань.

7. Цінувати, коли добре. А хорошого буде багато. Цінувати, коли погано. Тому, що поганого буде багато (і це нормально), а саме в поганому – головні уроки.

8. Експериментувати. Шукати. Помилятися. Право на експеримент, на пошук і на помилки вважаю найважливішими з усіх.

9. Навчитися відпускати результат. У вашому рюкзаку за спиною не так багато місця. Відпускайте те, що вже сталося. І завантажуйте в рюкзак паливо для майбутнього.

10. Завести традиції. Сімейні і не тільки. Людські взаємини - це робота. Можливо – найголовніша. Традиції - це ритм стосунків.

11. Кілька разів переїхати.

У вашому житті в будь-який момент може все змінитися. У тому числі і в 40

12. Полюбити своє тіло. Яким би воно не було. Тільки після цього воно почне відповідати вам взаємністю.

13. Почати займатися спортом. Просто тому, що спорт - безперебійний постачальник енергії і щастя. А до 40 років це ще й можливість бути сильним і красивим.

14. Запам'ятати, що терплячий завжди перемагає сильного.

15. Цінувати свої дивацтва. І якщо вас вважають дивакуом тут і зараз, можливо, просто потрібно змінити місце. Або оточення.

16. Тренувати мозок. Інакше до 40 буде туго. Швидко міркувати тоді, коли вже багато чого знаєш і розумієш – безцінно.

17. Вчити іноземні мови. Весь час. Це пам'ять, світогляд і можливості. А ще це можна робити з дітьми або близькими.

18. Навчитися віддавати. Не жертвувати, а саме віддавати. Це вміння мене робить в рази щасливішою й багатшою (я, безумовно, не тільки про матеріальне).

19. Подорослішати. Іншими словами, прийняти людей у всьому їх різноманітті, навчитися цінувати в них головне і не помічати другорядне. Навчитися не змушувати всіх жити у своєму ритмі. Навчитися не підвищувати голос і не злитися.

20. Зрозуміти і прийняти, що люди, яких ви любите, не завжди будуть відповідати вам взаємністю. Те ж саме - з повагою. І це нормально.

21. Зрозуміти і прийняти, що ви не повинні відповідати взаємністю всім, хто від вас її вимагає.

22. Навчитися брати на себе відповідальність. Ви можете нічого не хотіти в житті, не прагнути до більшого, але і в цьому разі відповідальність за ваше життя - на вас. Жити за рахунок інших не можна.

23. Навчитися жити у власному ритмі. Він у вас точно є. Це як у бігу: я біжу дуже повільно, але зате в кайф і на великі відстані.

24. Навчитися жити тут і зараз. Навколо стільки смачного.

25. Закінчувати розпочате. Якщо щось зможете зробити просто зараз - краще зробіть прямо зараз. Незакінчені проекти і незроблені справи - як якірні канати. Вони гальмують вас, тягнуть вас вниз.

26. Визначити свої правила, цінності. Їх не може бути багато, але без них не можна. Цінності - це фільтр, який допоможе вам знаходити і зберігати саме ваших людей.

27. Знайти свої точки, джерела сили. Людей, місця, заняття, які роблять вас сильнішими. І не відпускати їх, якщо це можливо.

28. Завжди хотіти більшого, прагнути до кращого. Не більше, а саме більшого/кращого. Різниця принципова. Хотіти все найкрасивіше, найцікавіше, найглибше, найсильніше. Ковток прісної води цінніший за цілий солоний океан, якщо мучить спрага.

29. Навчитися ставити собі головне запитання – навіщо? Це моє головне запитання до себе, яке працює безвідмовно.

30. І останнє. У вашому житті в будь-який момент може все змінитися. В будь-який. У тому числі і в 40. Для цього потрібно просто пробувати.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Наталія Ємченко
Наталія Ємченко

Директор зі зв'язків із громадськістю та комунікаціям СКМ, с o - founder спортивно - соціального проекту Сомнение Challenge

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.