Uber зламався

4 коментувати
Uber зіткнувся з українською реальністю. Технологія вперлася в наш ринок з мізерними цінами і високою конкуренцією

Кожен другий автомобіль, що приїжджає на замовлення: або ланос (нексія, авео), або не зовсім якісний на литовських номерах. Чимала частина водіїв не орієнтуються в місті (навіть в центрі) і не вміють користуватися навігатором.

Таксі в Україні дешеве, його цінність знівельована демпінгом великих гравців і відсутністю престижу професії таксиста.

Більшість таксистів: студенти, приїжджі, пенсіонери і гопники. Для них таксі: останній спосіб заробітку.

Uber зіткнувся з українською реальністю. Технологія вперлася в наш ринок з мізерними цінами і високою конкуренцією.

Навіть не в найбагатшій Португалії на замовлення в Uber до вас не приїде роздовбане відро з гайками. Приїде новий "кашкай", новий "мерседес А-класу". В Італії Uber Black коштував (сервіс заборонили недавно) рівно стільки, скільки звичайне міське таксі. Але в звичайному таксі приїжджають "рено", "сеати" і "тойоти", а в Black - нові "ауді А-6", "мерседес 550" і "бмв 5" з водіями в чорних костюмах за кермом.

У країнах першого світу таксі — не заміна автобуса або метрополітену, а престижний транспорт

Муніципальне таксі з аеропорту Рима в центр міста коштує приблизно 1200-1400 гривень. У Парижі - з Орлі в бізнес-район - приблизно 1500-2000 гривень. У Києві з Борисполя в центр - 300-400 гривень.

Звичайно, в порівнянні цін слід враховувати статки жителя, якість автомобіля, відстань від аеропорту до центру міста. І п'яте, і десяте.

Однак слід розуміти, що в країнах першого світу таксі - не заміна автобуса або метрополітену, а престижний транспорт для жителя.

Більшість користується громадським транспортом, велосипедом, власним автомобілем або ногами. Таксі існує для тих, хто час від часу (або постійно) має можливість платити більше грошей за переміщення.

Таксі в Україні - це приватне перевезення з усіма витратами, як-от роздовбані авто і нещасні водії. Частково тому, що з громадським транспортом у нас не все добре.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.