Що я думаю про заборону нічного продажу алкоголю

2 коментувати
Хіба є сумніви, що добра тітка Клава з "магазину біля дому" по-сусідськи і після 23:00 не відпустить з-під прилавку упирю літр безіменної сивухи?

Прочитав аргументацію представників Київради на заборону нічного продажу алкоголю: "Трохи більше половини тяжких злочинів у столиці відбувається вночі в стані алкогольного сп'яніння. Ця заборона хоча б частково зможе вплинути на цю статистику".

Класична маніпуляція. Як було із забороною куріння. Замість введення гнучкої і ефективної системи контролю причини, потрібно з помпою боротися з наслідком.

Замість пропаганди культури споживання алкоголю і боротьби з реальними алкоупирями з девіантною поведінкою, які несуть загрозу оточуючим їх людям, потрібно ще більше демонізувати алкоголь узагалі як такий, повісити на нього всі біди й дати додатковий простір для тіньового бізнесу.

Що заважає упирю взяти дві пляшки горілки до 23:00, а після 23:00 під п'яну руку взяти ніж і посадити на нього сусіда по сходовій клітці?

Класична маніпуляція. Як було із забороною куріння

Чи є сумніви, що добра тітка Клава з "магазину біля дому" по-сусідськи і після 23:00 не відпустить з-під прилавку упирю літр безіменної сивухи?

А відпустить тому, що коли як би продавати не можна, а як би місцевий міліцейський закриває на це очі, то як би ніхто нічого не бачить, і навіть чек можна не давати, і взагалі я не знаю, звідки взялася ця горілка, це Армен привіз, його друг варить, добра горілка, бери.

Запитайте у львів'ян, де вночі купити алкоголь. Впевнений, що 90% респондентів дадуть вам точні адреси магазинів із непоганим асортиментом алкогольної продукції.

Правильно стимулювати розвиток, припустимо, винного і пивного виробництва, щоб аудиторія переходила на якісний і легкий (у сенсі впливу на психіку) алкоголь. Жорстко контролювати бутлегерів з їх пійлом і психічно хворих упирів. Продавати алкоголь тільки в супермаркетах і заборонити його продаж у кіосках.

А можна зображати бурхливу діяльність і стимулювати тіньовий ринок.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.