Сирійська пастка для Меркель

1 коментувати
Сирійська пастка для Меркель
Операція Кремля в Сирії загрожує Європі серйозними наслідками

Зрештою, саме завдяки Меркель 28 країн-членів Євросоюзу змогли об'єднатися і запровадити санкції проти Росії у відповідь на анексію Криму і вторгнення в Східну Україну. Під проводом Меркель Євросоюз об'єднався перед викликами фінансової кризи в Греції. Також саме Меркель контролює виконання Мінських угод, які спрямовані на вирішення конфлікту в Східній Україні. Вперше за довгий час режим припинення вогню, здається, дотримується.

Однак Меркель не поспішає знімати санкції. «Жодна з умов Мінських угод не дотримується на 100%», - сказала вона після переговорів у Парижі з лідерами Франції, Росії та України. Іншими словами, Ангела Меркель – основний двигун питання санкцій, розв'язання грецько] економічної кризи та виконання Мінських угод. Без усяких сумнівів, ослаблена Меркель більше влаштує Путіна, ніж сильна.

Тепер Меркель додала до переліку своїх нелегких завдань кризу біженців. З усіх криз, з якими стикається німецький канцлер, ця найбільш складна, оскільки є дуже болючою для європейців. На відміну від економічних проблем Греції, втручання Росії у Східну Україну, санкцій ЄС проти Росії і Мінських угод, проблема біженців очевидна кожному німцеві.

Все, що може послабити Європу, дає перевагу Путіну

Щоб підготувати інфраструктуру для допомоги біженцям та їхній подальшій інтеграції, а також виробити раз і назавжди ефективну політику надання притулку та імміграції, Ангела Меркель потребуватиме максимальної суспільної і політичної підтримки.

«Перед нами стоять нові завдання, масштаб яких нам ще невідомий», - сказала вона нещодавно в інтерв'ю радіо Deutschlandfunk. Меркель знає, що програш неприпустимий. На кону не тільки її політична кар'єра, але й майбутнє всієї Європи.

Переклад НВ

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.