Ви вмієте обходитися без матюків?

4 коментувати
Матюки - це словесний бруд. Внутрішній стан цілого народу, що не вміє любити і спілкуватися за допомогою слів довіри і миру

Депутат Законодавчих зборів Ленінградської області у відповідь на ініціативу заборонити матюки в родині заявив: "Без матюків буде паралізовано виробництво, робота міністерства внутрішніх справ, всієї промисловості".

У цьому висловлюванні вся Росія. Вона забула нормальну мову.

Матюки – це словесний бруд. Внутрішній стан цілого народу, що не вміє любити і спілкуватися за допомогою слів довіри і миру.

У 1987-1989 два роки я служив в радянській армії. Там я вперше почув багато нових слів, довго з'ясовуючи їх значення. Пізніше, будучи сержантом, навчився "коротко і ємно" доносити свою думку.

Повернувшись додому до Вірменії, успішно "забув" нецензурщину – у нас не заведено вживати її в побуті. А якщо вилаятися при жінці, то з імовірністю 99% отримаєш в ніс.
У мене складне сприйняття матюків – досі від них пересмикує, а матюки від жінок і зовсім вводять в ступор.

Пропоную на противагу "запоребрику" говорити тільки цензурними словами

У нашій компанії матюки заборонені до вживання. Вони забирають енергію і забруднюють думки. Це форма агресії, що показує внутрішній стан людини. І мені сумно, наскільки їх стало багато в ФБ і в нашому житті.

Пропоную на противагу "запоребрику" говорити тільки цензурними словами. Це складно, адже доведеться читати "розумні" книжки і заповнювати словниковий запас. Але можна, адже багато обходяться іншими 135.000 словами.

А ви вмієте обходитися без матюків?

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.