Нова поліція: мі-мі-мі закінчилося

15 коментувати
Нова поліція: мі-мі-мі закінчилося
Поліція не просто може, вона зобов'язана застосовувати зброю у визначених ситуаціях. Треба це усвідомити

Ми занадто захопилися "мі-мі-мі" щодо поліції. Тон задав міністр МВС, розміщуючи чарівні фото дівчат та хлопців у формі, після чого ми всі кинулися фотографуватися з цими милими поліцейськими. Адже складно було уявити, що ці "мімішні" хлопці та дівчата можуть стріляти в живих людей.

Коли запускали нову поліцію, я писав про три стадії, які нам належить пройти: чарівність - розчарування - норма. Дехто проходить другу стадію, а в цілому ми приходимо в норму. Поліція не просто може, вона зобов'язана застосовувати зброю у визначених ситуаціях. Треба це усвідомити. Скоро буде складно підходити і просити зробити селфі. Звичайно, вони будуть ввічливими і люб;язними, але рука буде на пістолеті.

Вони будуть просити вас залишатися в машині, класти руки на кермо і не сіпатися. Будуть насторожі, пам'ятаючи про долю своїх колег, застрелених в аналогічних обставинах. Готові вистрілити в разі вашої неадекватної реакції.

Це перші кроки на шляху до цивілізованого суспільства, тому вони такі болісні

Це в наших з вами інтересах - ввічлива і більш чесна поліція, котра допомагає нормальним людям і жорстко запобігає порушенням закону. І в ситуації з хлопцем мені шкода цих дурних підлітків,які загралися зі смертю, але насамперед - поліцейських,що мимоволі убили людину й зазнають зараз величезного стресу.

"Мі-мі-мі" закінчилося, і почалося справжнє життя. Це перші кроки на шляху до цивілізованого суспільства, тому вони такі болісні. Далі буде.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.