18 червня 2018, понеділок

"Мозочкові" люди в країні

1 коментувати

Вам траплялася "мозочкова" людина? Перебуваючи у владі, він готовий знищувати економіку і природу заради власного збагачення

Їй наплювати на мільярдні втрати держави, якщо вона покладе до власної кишені хоча б мільйон.

У бізнесі "мозочкова" людина хворіє на "мікроменеджмент". Вона влазить в усі проблеми, "знає" відповіді на всі питання.

Вона воює з усіма і отримує кайф, принижуючи людей.

Заради короткострокової вигоди вбиває майбутнє компанії.

Чому таке відбувається? У нас у мозку є 3 основні області:

1) Емоціо (лімбічний мозок). Він жадає задоволень. Діє інстинктивно. Таємно приймає 99% рішень.

2) Раціо (кора головного мозку). Думає, що він найголовніший. Знаходить аргументи для виправдання емоційних рішень. Але у декого вміє говорити "ні" недоречним задоволенням.

"Мозочкових" у нашому суспільстві дуже багато. Їхнє життя проходить у постійній боротьбі за ресурси

3) Мозочок (рептильний мозок). Відповідає за виживання. У момент небезпеки дає один з 3 сигналів "бий, біжи або замри" і вимикає інші частини мозку.

"Мозочкові" люди не розуміють, що ми вже не виживаємо в дикій природі. Що не потрібно сперечатися до хрипоти, за будь-яку ціну, відстоюючи свою точку зору. Сприймати будь-кого незгодного як загрозу життю. Що не потрібно намагатися справляти враження на оточуючих, купуючи дорогі телефони та машини.

"Мозочкові" люди часто обманюють. Постійно воюють заради підвищення свого статусу – грошей, влади та слави. У природі високий статус забезпечує вищі шанси на виживання, тож це чисто тваринна поведінка.

"Мозочкових" у нашому суспільстві дуже багато. Їхнє життя проходить у постійній боротьбі за ресурси. Вони намагаються бути щасливими, ганяючись за задоволеннями. Але це приносить лише тимчасове полегшення і руйнівно діє на особистість.

Їх переслідують неврози та депресії, вони агресивні і наповнені ненавистю до навколишніх. І вони не розуміють, як вийти із зачарованого кола "виживання".

Все просто. Ми – соціальні істоти, і можемо бути щасливі, тільки допомагаючи іншим. Ми досягаємо успіху, співпрацюючи і об'єднуючись із собі подібними. Нам потрібно навчитися отримувати "тиху" насолоду від реалізації своєї місії, досягнень і професіоналізму. А не ганятися за "яскравими" задоволеннями.

Для цього потрібно навчитися жити усвідомлено, контрінстинктивно – контролюючи свої природні реакції. Ми повинні чітко усвідомлювати свої інстинкти. Вмикати раціональну частину і навчитися казати "ні" шкідливим бажанням. Розвивати силу волі і виробити стійку систему цінностей.

І знаєте, що мене тішить? Коли більшість людей, включно з представниками бізнесу і державних органів, усвідомлюють наслідки "мозочкової" поведінки для себе, суспільства та економіки.

Найбільший кайф – коли вони починають розуміти, що це щастя, перебувати в протилежному кутку від гонитви за задоволеннями. Що довіра, наявність місії та допомога іншим по-справжньому роблять їх щасливими. Потроху перетворюючи Україну на "успішну країну щасливих людей".

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.