Гумор – страшна сила. Як промахнувся 95 квартал

20 коментувати
Хлопці в ці дні отримають по повній. І це буде для них дуже і дуже гірким уроком, який вони запам'ятають надовго

Ох, хлопці дали маху. Як же це негарно, неприємно, грубо. Цілячись в Порошенка, вони дали залп по всій Україні.

Я жодного разу не ходив на їх концерти. Але часто скачував їх резонансні мініатюри і з задоволенням переглядав. І я б остерігся називати їх бездарними гумористами і зрадниками країни.

Так, вони до місця та ні "мочили" владу і багато робили на замовлення Коломойського. Але в кожному концерті говорили про любов до України, про її єдність. Вони висміювали Януковича та його поплічників, Ляшка і Тимошенко, опускаючи їх рейтинги. Вони дуже точно чіпляли даішників і чиновників. Адже гумор − страшна сила. Вдалі мініатюри розбирають на цитати, і це починає керувати розумом і поведінкою людей.

Той же "Слуга народу", яким би він не був примітивним, створив образ "ідеального" президента, на якого варто було б рівнятися. У 30-х роках кодекс Хейса, підписаний голлівудськими кіностудіями, дозволив сформувати у фільмах "ідеальний" образ американця. Який почав культивуватися, на нього почали рівнятися, і це справило серйозний вплив на мислення та поведінку людей.

Це не пост на захист 95 кварталу. Вони неправі, і повинні за це відповісти. Але мене вражає, з якою легкістю ми забуваємо все хороше, що робили ті чи інші відомі українці. Як ми жорстко реагуємо на їх помилки, тут таки роблячи з них ворогів − "вони прикидалися, насправді вони інші, ату їх".

Давайте без крайнощів. А то ми скоро станемо схожі на свого агресивного сусіда

Не буду розбирати емоційні (втома, війна, корупція, повільні реформи) і психологічні причини (опускаючи інших, самому піднятися у власних очах). Просто давайте без крайнощів. А то ми скоро станемо схожі на свого агресивного сусіда, від якого ми так гарячково відгороджуємося.

А хлопці в ці дні отримають по повній. І це буде для них дуже і дуже гірким уроком, який вони запам'ятають надовго.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору  тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.