Хто повинен очолити Антикорупційну прокуратуру

0 коментувати
Лещенко необхідно озброїти, дати повноваження і запустити в бій проти корупції

Уже пролунали перші постріли на випередження про можливі провокації проти журналіста-депутата, відомого блогера Сергія Лещенка.  Він вкотре перейшов комусь дорогу, тому і починається нова/стара історія. 

І те, що його почали переслідувати, говорить виключно про одне - він на правильному шляху. Те що він робить, загрожує корупціонерам та казнокрадам. Вони його бояться, бо він викриває реальні схеми через знання матеріалу, інсайди спецслужб, зливи конкурентів та інші журналістські і не тільки джерела.

Звичайно, можливе переслідування може бути дискримінацією одного із тих, проти кого почав війну Сергій. Але їх всіх потрібно мести однією мітлою. Адже здорові люди дискредитацію журналіста, хоч і з депутатським значком, замовляти не будуть.

Тому не треба захищати Лещенка, жаліти, писати блоги чи ховати. Можливо, його потрібно озброїти, дати повноваження та запустити в бій проти корупції – зробити головою Антикорупційної прокуратури. 

Лещенко орієнтується в схемах, оскільки розслідував багато з них

Об’єктивно, він орієнтується в схемах, оскільки розслідував багато з них. Він знає, хто, де, коли і скільки, адже пише про олігархічні оборудки, офшори, суди, конфлікти та відмивання.

Вважаю, що призначенням Лещенка буде задоволена значна частина електорату і наші західні партнери. До Сергія теоретично теж можуть бути запитання, але їх не так багато, як до кандидатів, яких сьогодні пророчать на цю посаду.

Думаю, у разі такого призначення результат не забариться, і блоги швиденько перетворяться на реальні справи із реальними термінами, в яких будуть фігурувати відомі прізвища. Дуже і дуже відомі, навіть писати непристойно.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.