Майже як люди. Інопланетяни вже тут

3 коментувати
Якщо ми припустимо, що народні депутати, члени Кабміну і олігархи - це не люди, а інопланетяни, все стає на свої місця

«Кандидат в президенти США Хіларі Клінтон готова розсекретити дані про непізнані літаючі об'єкти, якщо переможе на виборах» - прочитав я в інтернеті і відразу згадав класичний роман американського фантаста Кліффорда Саймака «Майже як люди», в якому описується, як інопланетяни хотіли купити Землю. Мені здається, що ця тема досить актуальна для українського політикуму та олігархату. Поясню, чому.

Щоб стала зрозумілою моя думка - кілька слів про роман Саймака для тих, хто його не читав. У ньому розповідається про те, що Землю відвідали інопланетяни, але не здалися людям, а, навпаки, почали ховатися від людей. Самі вони являли собою певний біовид, що нагадує кеглі кулі, і, об'єднуючись в колонії таких «куль», могли приймати форму будь-якого об'єкта на Землі, в тому числі і живих організмів. Інопланетяни з роману Саймака могли перетворюватися в людей, у багато неорганічних речей, в тому числі і гроші. Завданням їх було скупити всю нерухомість на Землі, і потім, придбавши права власності на нерухомість, виселити людей і таким чином очистити Землю від них.

Коли я прочитав вищенаведену заяву Хіларі Клінтон, я зрозумів, що наша політична еліта – інопланетяни, прямо так, як написав про це Кліффорд Саймак. Чому, запитаєте ви? А тому, що вони категорично не хочуть займатися довгостроковими політичними та економічними стратегіями, наприклад, судовою реформою та національною промисловою політикою (тобто, тим, чим займаються наділені владними повноваженнями люди в цивілізованому світі). І на мій погляд, відбувається це тому, що представники вітчизняної політичної еліти не збираються залишатися жити на Землі (читай – в Україні), а сподіваються в майбутньому її покинути. Тому у них і розвинулася неприродно надмірна пристрасть до концентрації власності, грошей, владних повноважень, не характерна для звичайних землян.

Адже зрозуміло, що стільки об'єктів власності і розкоші, скільки вони собі «заробили», для нормальної людини мати безглуздо, зрозуміло, що нормальна звичайна людина за все життя (не тільки свою, але навіть дітей і онуків) не зможе скористатися споживчими перевагами настільки багатьох об'єктів власності і розкоші, які знаходяться під контролем деяких українських олігархів та представників влади. Але їм все мало.

Реальним інопланетянам легше, вони сядуть у свої космічні кораблі і відлетять. А політики можуть не встигнути втекти

На виборах кандидати в депутати обіцяють виборцям абсолютно нереальні речі, і тому наобіцявші більше, ніж їх суперники, досить легко виграють вибори. Але фокус у тому, що, як інопланетяни, вони і не збиралися виконувати жодної зі своїх обіцянок – що будучи членами парламенту, що ставши членами уряду. Народ же помиляється - він думає, що вибирає людей, а насправді вибирає інопланетян. Якщо ми припустимо, що народні депутати, члени Кабміну і олігархи - це не люди, а інопланетяни, тоді все стає на свої місця. Зрозуміла їхня мета: отримати всю українську нерухомість, землю і підприємства, і звільнити її від українців.

І, ви знаєте, не тільки я, а й інші українці вже почали про це здогадуватися. Ось, наприклад, кілька років тому кияни називали одного сумного відомого київського мера «Льоня-Космос».

Вони просто не проходять людські психологічні тести. Наші політики й олігархи - інопланетяни, тому, що завжди ставлять свої особисті майнові інтереси вище суспільних. Вони їх ігнорують і зовсім не враховують у своїй практиці.

І аристократи Європи, і європейські нувориші зрозуміли, що до народу потрібно звертатися шанобливо, бо це загрожує соціальними вибухами, які у порівняно недавній історії неодноразово стрясали Європу. За це заплатили кров'ю сотні тисячі можновладців. Досить згадати хоча б часи Французької революції XVIII століття, коли на пласі склали голови представники провідних будинків французької аристократії. Оскільки еліти Європи в основному складалися з людей, вони і придумали людську соціальну політику, в результаті якої сьогодні Європа так цікавить в плані проживання в ній для всіх людей світу, про що свідчить прагнення іммігрантів з усіх куточків планети опинитися в Старому Світі.

Наші ж еліти чинять навпаки, їх не цікавить добробут українців. Але це як раз і незрозуміло, так як вкрай контрпродуктивно. Адже рано чи пізно народ влаштує їм те, що влаштували європейські народи своїм аристократам в XVIII-XIX століттях. Але, якщо ми припустимо, що українські політики та олігархи не люди, а інопланетяни, то тоді логіка їхніх вчинків зрозуміла. Вони не збираються задовольняти потреби людей, тому що збираються очистити Землю від них.

Шановні читачі, звичайно, я іронізую. Але зверніть увагу, наскільки логічна виходить картина. На місці політиків та олігархів я б задумався. Реальним інопланетянам легше, вони сядуть у свої космічні кораблі і відлетять, якщо щось трапиться недобре для них. Наші ж політики і олігархи можуть і не встигнути переїхати в інші частини Землі, де вже давно мають розкішні вілли і затишні бунгало, багатомільйонні банківські рахунки і престижні автомобілі.

Тому як у відсутність політичних та економічних реформ в Україні можуть відбутися події набагато радикальніші, ніж на початку 2014 року. А, як ми знаємо з історії, влада західних демократій часом досить охоче видає таких «втікачів» новим усталеним демократичним режимам в країнах, що розвиваються.

Тому, якщо наші політики і олігархи все ж таки не інопланетяни, я б на їх місці задумався: чи варто їм так запекло заважати реалізації справжніх реформ в Україні. І виходить, що їм зараз стратегічно вигідно з «як би людей», нарешті, стати «просто людьми», і ось тоді вони отримають гарантії недоторканності своєї власності, і справжню впевненість у щасливому майбутньому для своїх родин і нащадків. Принаймні, так було в історії до цього. В історії людей, але не інопланетян.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.