Україна загралася в гібридні войнушки

12 коментувати
Жоден західний політик, який цінує свою репутацію, собі такого б не дозволив

Довелось почути розмову декількох українських чиновників президентської обойми, які обговорювали візит держсекретаря США Джона Керрі до Москви. Путіну, мовляв дуже пощастило з народом, адже росіяни в усьому бачать перемогу Росії та її лідера, а наші, навпаки, в усьому шукають здачу національних інтересів.

Так ось. Схоже, Україна настільки загралася в гібридні войнушки з Путіним, що встигла перейняти його стиль публічної політики. Перші особи Росії, коментуючи абсолютно все, - від терактів до конкурсів краси - вшивають потрібні їм меседжі про розподіл сфер впливу, фашизм та подвійні стандарти Заходу. Коментуючи сьогоднішню атаку на столицю Європейського Союзу – Брюссель - українські політики, а також голова СБУ (служби, яка просто «морозилася» перші місяці війни, а зараз її функції зводяться до підживленням фобій президента та піару) діють як Путін (голова СБУ заявив, що вибухи в Брюсселі можуть бути елементом гібридної війни РФ - НВ). Як Медведєв, як їхній генпрокурор і вся ця камарилья, для якої ляпати язиком - не мішки носити.

Наші політики, з головою СБУ включно, сказали те, що Україні зараз вигідно говорити - пішли на випередження, щоб Путін простягав ЄС свою традиційну руку допомоги в боротьбі з терором і заводив шарманку про необхідність "сплочьонності" на певному інформаційному тлі.

З точки зору політтехнологій, можливо, це й правильно. Питання в іншому. Жоден західний політик, який цінує свою репутацію, собі такого б не дозволив.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.