Тривожний симптом для всього суспільства

15 коментувати
Історія з молодою мамою, яка "пішла гуляти" на 9 днів, кинувши самих в квартирі однорічну дитину і дворічну, не відпускає

З усіх новин мене жодна не вразила.

Ні плівки Онищенка – і так ясно, що вони є, їхнє існування не заперечили ні британські, ні американські спецслужби, та й зміст їх очевидний кожному, хто хоча б у загальних рисах знайомий з нашою політичною кухнею та її персонажами.

Ні бійки наших та турецьких ультрасів у центрі Києва - це навколофутбол і нічого в їхні розборки тим, хто не в темі, лізти.

Ні історія в Княжичах – одразу ж ясно було, що там, окрім безалаберності, якась каламуть і це не дивує ні на йоту.

А от історія з молодою мамою, яка "пішла гуляти" на 9 днів, кинувши самих в квартирі однорічну дитину і дворічну, просто не відпускає. Як страшно помирало те маля, як складеться доля іншого, якому вдалося вижити, скільки ще тупих батьків, інфантильних поліцейських, байдужих сусідів, слабоумних родичів. Особливо у нас в країні, де кожен сам по собі, де немає ні соціальних служб, ні інших стримуючих факторів.

І це явно не про психічну хворобу конкретної матері, це про тривожний симптом для всього, не побоюсь слова, суспільства. Ось ця ситуація – значно більше про нього, ніж черговий мітинг проти чергового політика.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.