Про життя Парижа після терактів

0 коментувати
Нас лякали, що введення надзвичайного стану - це кінець демократії, але у Франції розумієш, що у всьому просто повинен бути здоровий глузд замість вічної істерики

Франція продовжила режим надзвичайного стану на три місяці.

Пересічний громадянин чи турист може його помітити лише побачивши спецназівців у місцях масового скупчення людей. Але вони абсолютно не нависають, їх теж ніхто не займає. Якщо придивитися, то можна побачити і "осіб в цивільному" - довкола кожного туристично привабливого об'єкта діловито ходять схоже вдягнені чоловіки, іноді з раціями, вдивляються в натовп. Очевидно, що це відбувається за якоюсь системою.

Людей на вулицях вдень стільки ж, як і зазвичай. Нічної тусні - помітно менше. В аеропорту і близько немає ізраїльського чи американського антитерористичного психозу - все в межах здорового глузду. Дуже по-європейськи, якщо бути точним.

Єдине, з чим я зіткнулася - евакуація з метро. Пролунало оголошення, що всіх пасажирів просять вийти з потяга з міркувань безпеки. Жодних інших пояснень, жодного поліцейського довкола, але абсолютно без паніки. Частина людей вийшли і з метро, частина спокійно лишилися чекати наступного потяга.

Отаке от АТО. Сьогодні повертаюсь в Україну, де лякали, що режим воєнного чи надзвичайного стану - це кінець демократії та свободи. Насправді, в усьому просто має бути здоровий глузд замість вічної істерики.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.