Історія з Шустером - принизливий водевіль

8 коментувати
З політичними опонентами нова влада, напевно, буде розправлятися за допомогою служби газу чи фітосанітарної інспекції

Історія з пригодами Савіка Шустера в Україні - це велика ганьба і сором.

Сором, що з часів Олександра Роднянського українське телебачення, як і українська політика, не запалили жодної зірки - лише сірість, пристосуванство та непрофесіоналізм. Сором, що єдиний політичний телеведучий, який говорить з людьми без інтонацій противного сільського вчителя, - професіонал зовні. Тим більше, з Росії. Сором та ганьба, що кожній новій владі він кісткою в горлі.

За Шустера я не хвилююся. З ним, як завжди, домовляться (недовго свобода буяла). Але для країни, для її журналістики, для телебачення - це черговий принизливий водевіль.

Однак у цій історії можна відзначити і позитивний момент. У часи Кучми, коли влада хотіла з кимось розправитися, віддавалася команда «фас» орлам Кравченка. Янукович, тим часом, використовував СБУ, міліцію та суди. Нинішня «кривава хунта» - хай там що про неї кажуть - не ризикне наказати силовикам розібратися в такій делікатній справі. А якщо і ризикне, невідомо, чим це закінчиться.

Тому влада використовує проти Шустера службу зайнятості. З політичними опонентами, напевно, буде розправлятися за допомогою служби газу чи фітосанітарної інспекції. Стовпи режиму вже не ті...

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.