Навіщо росіяни перекрили кордон з Кримом

3 коментувати
Місцевій пресі заборонено висвітлювати інцидент і озвучувати якісь версії

Поведінка окупаційної влади, особливо силових структур, в Криму виглядає досить дивно. Очевидно – про це говорять всі наявні джерела – стався якийсь інцидент із застосуванням зброї. Можливо, навіть з пораненими і вбитими.

Багато експертів схиляються до того, що в середовищі військовослужбовців окупаційних російських військ сталося правопорушення із застосуванням зброї, а ті, хто застосовував цю зброю, зараз перебувають у бігах. Такі випадки часто трапляються в місцях великого скупчення військ. Дивно тільки те, що окупаційна влада не визнає дану подію. Місцевим засобам масової інформації наказано не висвітлювати подію і не озвучувати жодних версій. Кримські ЗМІ просто мовчать про цю подію, що досить дивно.

Оскільки окупаційна влада приховує подію, деякі експерти висувають й інші версії, зокрема, версію про провальну провокацію. Передбачається, що готувалися дії, схожі на прорив розвідувально-диверсійної групи з боку материкової України. Для цього могли використати маргіналів, яких підставили, а тіла їхні, можливо, планували використовувати, як доказ, що уявний прорив здійснювали представники українських спецгруп. Проте щось пішло не так і тепер організатори намагаються приховати сліди провальної операції.

Кримські ЗМІ просто мовчать про цю подію, що досить дивно

Особисто я схиляюся до думки, що на території, тимчасово окупованій Росією Автономної республіки Крим, яка на даний момент готується до проведення масштабних військових навчань (навчання по російському Південному федеральному округу, частиною яких є півострів), стався якийсь прокол. Його окупаційна влада і намагається приховати.

Перекриття кордону між материковою Україною і Кримом викликає незручності і роздратування не лише в українських громадян, які сьогодні, з різних причин, в'їжджають і виїжджають з території півострова, але і багатьох громадян Росії, які вирушили туди на відпочинок. Резонанс, який викликав інцидент у степовому Криму і якому ніхто не знаходить пояснення, тому що немає офіційної позиції окупаційної влади, призвів до того, що частина росіян потягнулася додому. Зараз ми спостерігаємо черги і на поромній переправі через Керченську протоку.

Враховуючи те, що окупаційна влада зважилися на закриття кордону в курортний сезон, незважаючи на шкоду їхньому іміджу та зниження кількості відпочивальників, можна зробити висновок, що подія для них, можливо, має більшу цінність, ніж сам курортний сезон.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.