Кримська блокада. Що далі

3 коментувати
Кримська блокада. Що далі
Тіньові схеми торгівлі з Кримом виникли завдяки закону про вільну економічну зону

Завдяки акції громадянської блокади Криму українське суспільство і влада, нарешті, усвідомили масштаби і форми тіньового обороту, існуючого між материковою Україною і окупованою територією Криму.

Нестачі в інформації з даного питання не було і до початку акції, однак після декількох днів блокади стало очевидно, наскільки ці тіньові схеми глибоко проникли, охопивши практично всі сфери управління і різного роду державні відомства України.

Подібна ситуація склалася завдяки дії закону про вільну економічну зону на півострові. Після цього, як мені видається, необхідність скасування закону про вільну економічну зону усвідомлена практично усіма.

Подальший хід акції залежить від безлічі факторів. І так, я не виключаю, що в жовтні можливий етап щодо обмеження подачі електроенергії на півострів.

Основна мета громадянської блокади – деокупація Криму. Також ми очікуємо, що окупаційна влада буде коригувати свою поведінку по відношенню до багатьох активістів громадянського суспільства в Криму, зокрема до тих, хто вже відчув на собі утиски.

Акція проходить досить спокійно. Є певні складнощі й дискусії, але вони жодним чином не ускладнили цієї ініціативи, і не виходять за рамки того, що ми очікували при її організації.

Більше думок читайте тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.