Проста арифметика Дня Перемоги

28 коментувати
Я готовий припустити, що якась невелика кількість справжніх учасників тієї війни ще є серед живих

До речі, згідно з простою арифметикою, наймолодшим реальним солдатам Другої світової війни цьогоріч виповнилося 90 років. Мінусуємо всіх тилових щурів, інтендантів, МГБшників, заградотрядівців тощо, які пройшли війну без поранень і виснажень, а ще краще пристосувалися в голодні й злиденні післявоєнні роки, тому якась частина з них мала шанс дожити й до наших днів. Але вітати цю наволоч – вершина цинізму.

Тепер вертаємося до справжніх ветеранів. Тих, кому сьогодні мало б бути від 90 до 100 з гаком років. Їх багато могло вернутися з тої бойні? Багато змогли прожити довге життя з пораненнями, печерним рівнем медицини й жахливо зірваним здоров'ям? Смертність серед них у перші півтора десятиліття була просто колосальною.

Особливо серед українських, які ще й пережили голод кінця 40-их. Частину, інвалідів, які після війни жебракували, просто винищили – була така історія. Перше офіційне відзначення перемоги й якесь символічне вшанування ветеранів почалося в середині 60-их.

Я готовий припустити, що якась невелика кількість справжніх учасників тієї війни ще є серед живих. Повторюся, гебістську наволоч, яка всю війну віджирувала, час від часу стріляючи в спину своїм же, щоб не сміли думати про відступ, тут рахувати не буду. Але точно тих, справжніх неймовірно мало й вони сьогодні переважно дуже хворі й слабі.

Хто ж ті злегка підстаркуваті дядечки й тьоті, обвішані від ніг до голови медалями, що будуть масово вимагати почестей?

То хто ж ті злегка підстаркуваті (половина з них народилася вже в 40-их) дядечки й тьоті, обвішані від ніг до голови медалями, що будуть масово вимагати почестей і нав'язувати нам чергову ідею російського агітпропу з їхнім «бессмєртним полком»?

Уже цього року не встигнемо, то може хоч до наступного відповідні відомства таки наведуть порядок з усіма цими так званими ветеранськими організаціями та списками тих, хто дійсно заслуговують на вшанування й тих, кого слід позбавити всіх нагород і на останок провести через процес проти злочинців сталінського режиму.

 

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.