Нові провокації на Донбасі?

0 коментувати
Ми, громадяни України, що проживають на Донбасі в районі військового конфлікту, вимагаємо …

З редакції радіо, яке здійснює мовлення на окуповані й прифронтові території Донбасу, щойно переслали такий цікавий документ. Отримали його від шахтаря однієї з шахт на окупованій території. За його словами, працівників великих підприємств у примусовому порядку зобов'язують це підписувати.17884404_416522528712282_6100163611765721034_n

Загалом розумію, про що йдеться – зайвий раз піддати сумніву всю післяреволюційну систему влади в Україні. Мовляв, в Україні владу захопила хунта. Це чітко лягає в колію таких фейкових неправових рішень, як ухвала одного з московських судів за позовом Олійника. 

Не розумію, для чого всі ці зусилля. Якимось чином тиснути на світову спільноту, мовляв у нас нелегітимна влада? Нема сенсу, якщо зразу після революції певні питання щодо легітимного характеру в/о президента та прем'єра виникали (повну легітимність мала лише Верховна Рада), то від виборів президента та нової Ради й формування нею нового Уряду всі питання було знято. Всі міжнародні організації визнали легітимність і демократичність виборів, а з їхнім результатом погодилися абсолютно всі, включаючи й РФ, яка погодилася на контакти з нашою владою як із цілком легітимною та признаною.

Можу припустити, що йдеться про якусь чергову кампанію в самому «Мордорі». Там подібні фокуси із "нелегітимністю" своїх ворогів люблять і не жаліють зусиль на різні фейки. Чергова заява на всіх рашистських каналах, що українські громадяни не визнають рішень, прийнятих після "інспірованого америкосами перевороту" і тепер "легітимність влади укрів перевірятимуть міжнародні організації"? Це теж може бути реалістичним. А можливо, створюють якесь підґрунтя для нових провокацій. Хоча не дуже уявляю, як розіграти саме таку схему? Привезти до Донецька Януковича або Азарова, проголосити їх там легітимним президентом і урядом України (відмітьте – не у вигнанні, а на формально своїх територіях). Непереконливо якось. Та й нещодавно обох втікачів самі ж ДНР та ЛНР поспішили оголосити зрадниками.

Направду, стає все важче розуміти "геніальні технологічні ходи" в країні викривлених дзеркал.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.