До зустрічі, містер Путін

2 коментувати
За день до зустрічі Путіна з Трампом РФ на Радбезі ООН заблокувала заяву РБ ООН стосовно Північної Кореї

Російська політика й дипломатія таки безнадійна.

За день до зустрічі Путіна з Трампом в Гамбурзі РФ на Радбезі ООН заблокувала заяву РБ ООН стосовно Північної Кореї. Заява була доволі зважена й не надто агресивна та не передбачала прямих наслідків для КНДР. Але кремлівці живуть за логікою Андрєєвої "Нє поступлюсь прінціпамі!"

Країна давно не впливає на стан справ у регіоні, Північна Корея перебуває у сфері впливів Китаю, але ж "ми нє дадім сєбє в кашу наплєвать – Россія большая страна і с намі должни всє счітаться".

А ця заява дуже була важлива для Трампа. Він досі не домовився з Китаєм про можливість ракетного удару по військових об'єктах Пхеньяна, а біснуватий Кім, користуючись цим, починає надмірно нагліти.

Якась нещасна корейська балістична ракета для США загрози в дійсності не становить. Але є союзники: Японія й Південна Корея. У них легка паніка й Трамп хоче показати, що "великий тато всіх друзів захистить". І тут отака палиця в колеса від РФ.

Настрій у Трампа й так не дуже, а зараз ще гірший. До зустрічі в Гамбургу, містер Путін...

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.