Чому в РФ вірять в сюжет про зґвалтовану дівчинку

29 січня 2016, 14:29
2240
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Коментарі росіян щодо офіційних німецьких заяв про можливе викрадення – неусвідомлене відображення сумних реалій в неорадянській РФ

17 січня російський Перший канал випустив сюжет про те, що в Берліні кілька біженців зґвалтували 13-річну російську дівчинку. В ході розслідування не було встановлено ані факт викрадення, ані факт зґвалтування. Яким чином російська пропаганда досягає своєї мети серед багатьох росіян і вихідців з колишнього СРСР в Німеччині?

Дивні російські коментарі та інтерпретації щодо передбачуваного випадку викрадення (13-річної дівчинки, жительки Берліна - НВ) несвідомо відображають політичне життя в самій неорадянській Росії.

Державні органи РФ займаються щотижня (як і раніше керівництво СРСР) приховуванням фактів про себе та свої вчинки. Російська поліція, суди, спецслужби, медіа часто не діють за своїм статутом, а обслуговують керівних політиків.

Тому навчений мислити в межах конспірологічної політичний оглядач з Росії "впізнає" швидше за інших, що, на його думку, напевно, відбувається за лаштунками – в даному випадку в державному апараті і мас-медіа ФРН.

В Росії такого роду спекуляції нерідко є обґрунтованими і іноді дозволяють "натрапити на правильний слід". Той, хто довіряє поліцейським, журналістам, політикам, юристам і так далі – наївний, бо "вони всі заодно".

На думку багатьох, хто виросли в СРСР або РФ, людина, яка не усвідомлює цей простий факт, просто не розуміє, як влаштований світ.

Подкасти Радіо НВ

Пропустили улюблену передачу? Не дослухали інтерв'ю? Хочете переслухати радіошоу з архіву?

Підпишіться на подкасти Радіо НВ на Soundcloud.
Слухайте та поширюйте!

Слухати подкасти

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Футбол

Вчора, 20:09

thumb img
Шевченко і Зінченко зіграли у футбол з безногим хлопчиком - відео
Food&Drink

Сьогодні, 07:52

thumb img
Ягідними місцями. П'ять нових ресторанів Києва, які варто відвідати
Країни

Сьогодні, 13:25

thumb img
Так може піти Путін. Світові ЗМІ - про відставку Назарбаєва та про Казахстан без нього