Як Україні отримати інвестиції

0 коментувати
Після багатьох успіхів останніх трьох років буде великим розчаруванням, якщо процес змін загальмується

ЄБРР знаходиться в перших рядах тих, хто підтримує Україну в дійсно важливих питаннях, інвестувавши сюди за довгі роки більше, ніж будь-хто інший. Ми вважаємо досягнення останніх років безсумнівним успіхом, віддаючи данину енергії і винахідливості українського народу.

Проведена велика важлива робота. Наприклад, ситуацію з державними закупівлями не порівняти з тим, що було раніше. Також є вражаючі зміни в банківському і газовому секторах. Багато з цих та інших реформ сприяли скороченню потоків корумпованих грошей і зіграли важливу роль.

Щоб завершити фундамент, прокласти шлях до реального, стійкого зростання і процвітання, Україні потрібно зробити набагато більше. Зокрема, зміцнити верховенство права, домогтися дотримання прав власності, а також здійснити необхідні кроки, спрямовані на боротьбу з корупцією та залучення інвестицій.

Терміново потрібен більший прогрес у проведенні приватизації і реформуванні держпідприємств

Після багатьох успіхів останніх трьох років буде великим розчаруванням, якщо процес змін загальмується. Зокрема, терміново необхідний більший прогрес у проведенні приватизації і реформуванні держпідприємств.

Чим більш відчутними будуть досягнення України в проведенні і консолідації реформ, тим більше ми всі зможемо зробити, щоб інвестувати в майбутнє цієї країни.

Текст опублікований в журналі Новое Время за 15 вересня 2017 року. Републікація повної версії тексту заборонена

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє. Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.