Що робити Порошенку після скандалу з Roshen

9 коментувати
Майдан поставив дуже високу планку критеріїв гідності

З огляду на коментарі економістів і юристів у справі концерну Roshen, що опинився в центрі офшорного скандалу, президент Петро Порошенко все-таки мав право задіяти панамську кампанію для того, щоб виконати свою обіцянку - передати компанію в сліпий траст. Думаю, найближчим часом президент і компанії, які займалися продажем Roshen, дадуть вичерпні відповіді щодо цього питання.

Майдан поставив дуже високу планку критеріїв гідності. Тому українці вимагають від керівників держави чесності. Будь-яка закритість і кулуарність сприймаються широкою більшістю вкрай негативно, і це – ключова позитивна спадщина Революції гідності.

За таких умов президент повинен зробити певні кроки для того, щоб не залишити після скандалу будь-яких підозр щодо його дій. Він повинен цілком і відкрито роз'яснити суспільству ситуацію навколо Панамських документів і компанії Roshen. Іншого виходу немає. Інакше його імідж постійно буде під загрозою.

На міжнародній арені Порошенко діє успішно. Думаю, суспільство це відчуває. Тепер він повинен встановити такі ж високі моральні і професійні стандарти роботи у внутрішній політиці.

Офшорний скандал так чи інакше позначиться на урядово-парламентській кризі

Офшорний скандал так чи інакше позначиться на урядово-парламентській кризі. І в першому, і в другому випадку велику роль відіграє недовіра народу до влади. На мій погляд, поряд з поясненням ситуації навколо Roshen, Порошенко також повинен зайняти чітку позицію щодо подальшої долі уряду і коаліції. Хочеться бачити з його боку більше публічності щодо потенційних кандидатур на посади в новому Кабміні, обґрунтування кожного з кандидатів, а також чітку підтримку динамічного продовження реформування країни. Крім того, важливо призначити незалежного генпрокурора.

Разом з тим, я не підтримую тих, хто нападає на президента з нищівною критикою. Порівняно з провідними політиками України, пов'язаними з бізнесом, до президента можна висувати найменше претензій. Перш ніж накидатися на Порошенка, вони повинні розповісти про свої статки, свої афери і свої офшори.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.