Постріл в голову. Кого та навіщо поглинає компанія Амазон

0 коментувати
Американському онлайн-гіганту вже давним-давно все одно, що продавати, якщо він ще не у вашому сегменті бізнесу, це тільки питання часу

Відмінний аналіз від видання The Robin Report , зіркового аналітика рітейл-індустрії, про справжню причину поглинань Амазону. Американській компанії вже давним-давно все одно, що продавати, якщо вона ще не в вашому сегменті бізнесу, це тільки питання часу.

Амазон вже виготовляє і фасує продуктові набори під своїм брендом.

Наступні поглинання можуть бути в сегменті меблів або жертвою стане якась класична мережа універмагів на кшталт Nordstrom або Macy's. І навіть Sears Holdings Corporation під прицілом, як дешеве придбання. Але Амазон не шукає дешевих придбань.

Поглинання компанії Whole Foods - це взагалі не про нерухомість. Це гра в дані. По суті, не що інше, як троянський кінь, який проникає у споживчі переваги. Амазон тепер знатиме все про звички покупців, і даних про них стане ще більше.

У чому найкращим за все є роздріб? В оформленні вітрин!

Цілком можливо, що продуктова лінійка буде принесена в жертву. Категорію вб'ють, щоб роздобути покупця на більш маржинальні продукти.

До Амазон найбільше запитань з боку антимонопольного комітету. Він продає онлайн більше, ніж Walmart, Target, Best Buy, Nordstrom, Home Depot, Macys Kohls і Costco в шість разів.

Мене до речі, завжди цікавило, чому засновника Амазону охороняють краще, ніж Трампа. Я думав, тому що Джеффрі Безос корисніший, але прочитавши статтю, знайшов вагоміші аргументи: 12-мільярдний бізнес-юніт Амазону Web Service здає в оренду сервери таким компаніям, як Netflix, Tumblr, Pinterest і навіть федеральному уряду.

І зрештою наступає на найболючіший мозоль рітейлу. У чому найкращим за все є роздріб? В оформленні вітрин! А що стосується сканерів і повної адаптації штрих-кодів, на це останнє десятиліття грошей не знайшлося. Але це вже навіть не постріл в ногу, дивлячись на розвиток Амазону, чітко виникає асоціація з пострілом в голову!

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.