Три ідеї щодо блокади Донбасу

8 коментувати
Вигідно взяти гроші кешем за окуповані території, вигідно зекономити на армії, вигідного взяти знижку на газ у Росії

Останнім часом актуальною стала тема економічних втрат від блокади ОРДЛО  та вигоди від торгівлі з ними. Імєю коєшо сказать антіблокаднікам. Є кілька економічно вигідних ідей:

1. Вигідно взяти гроші кешем за окуповані території. Дядя Вова колись пропонував. Не знаю з приводу Донбасу, але за Крим точно можна взяти кеш. Це покращення платіжного балансу, ріст валютних резервів, економічна стабільність та процвітання.

2. Вигідно зекономити на армії. Це десь 60 млрд грн потенційних пенсій. А захист громадян довірити сусідній країні. Буде менше жертв, не буде війни, а економіка буде процвітати.

3. Вигідного взяти знижку на газ і «вибрати» усі $15 млрд кредиту Януковича. Це дружба з найбільшим економічним партнером, економічне процвітання та благополуччя.

Сподіваюсь, антіблокадніки будуть послідовні в своїй позиції і продовжать ряд економічно вигідних проектів.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.