Який "план Маршалла" потрібен Україні

10 коментувати
Єдине, що нам необхідно – це серйозно змінити правила гри

Голова німецько-української парламентської групи Бундестагу Карл-Георг Вельман заявив, що Німеччина працює над так званим "планом Маршалла" для України.

Але який саме "план Маршалла" потрібен нашій країні? Адже ми – не повоєнна, зруйнована і розбомблена Європа. Розруха, що існує в Україні, обумовлена, насамперед, неспроможністю внутрішнього менеджменту. Так, є такі об'єктивні фактори як війна на сході. Однак, нездатність зайняти своє місце в новому економічному світі – ось наша головна внутрішня проблема.

Багато ресурсів і можливостей законсервовані всередині самої України. Нам необхідна серйозна зміна правил гри, щоб їх розконсервувати. Якщо це відбудеться, в країну прийдуть будь-які інвестиції, зокрема приватні.

Що стосується потенційного вкладення державних інвестицій Німеччини, то знову ж таки потрібно відзначити, що багато інвесторів хотіли б інвестувати в Україну і бачать у ній величезні можливості. Потенційно хороший ринок, великий людський потенціал тощо – всі складові для успішних інвестицій в Україні є, однак на кожному кроці криються якісь труднощі та корупційні схеми. А іноземні інвестори не звикли працювати в таких умовах. Країни навколо України давно позбулися цього і пропонують кращі умови.

Тому ключовий "план Маршалла", який нам потрібен – це зміна правил гри, утихомирення корупційних механізмів, забезпечення прозорості бюджетних процесів тощо.

Нарешті, слід зазначити, що яким би не був передбачуваний "план Маршалла", якщо він матиме фінансову складову, то спрацює тут тільки з урахуванням присутності МВФ.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.