Як Brexit позначиться на економіці

0 коментувати
Люди починають шукати «тихі гавані», скуповують золото і валюти, яких не торкнеться Brexit

За підсумками підрахунку голосів, 52% британців проголосували за вихід Великобританії з Євросоюзу, 48% - виступили за членство в ЄС. Як це позначиться на економіці самого Альбіону і решті Європи?

Зважаючи на те, що вільна торгівля завжди була основою економічного процвітання, вихід Великобританії з Євросоюзу обернеться негативними наслідками для обох сторін. З'являться нові бар'єри в торгівлі, додаткові витрати на транзакції тощо. Це проблеми для росту та споживання. Оскільки Європа є одним з найбільших світових ринків, проблеми зі споживанням обернуться проблемами зі збутом для таких країн як Україна, Китай та інших. Мова йде про те, що негативні наслідки торкнуться ресурсних ринків, за рахунок яких ми живемо.

Тому вихід Британії з ЄС – неприємна новина для всіх. Поки незрозуміло, коли ми відчуємо на собі наслідки Brexit. Сила його впливу буде різною для всіх. Звісно, нас це не зачепить завтра-післязавтра і навіть через кілька місяців. Поки ця новина тільки усвідомлюється, визначаються канали, через які британське «ні» вплине на інших. Однак рано чи пізно ефект референдуму торкнеться всіх.

Рано чи пізно ефект референдуму торкнеться всіх

На тлі новин про результати голосування фунт стерлінгів знизився на 10%, тобто до рівня 1985 року. Світові ціни на нафту знизилися більше, ніж на 6%. Ринки відображають очікування, пов'язані з виходом Британії з ЄС для тих чи інших товарів. Всі розуміють, що є ризики, зокрема ризики, які важко передбачити. Люди починають шукати «тихі гавані», скуповують золото і валюти, яких не торкнеться Brexit. Падіння цін на нафту, тим часом, відображає очікування щодо зростання світової економіки.

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.