Чим блокада півострова закінчиться для кримчан

55 коментувати
Блокада - не спроба залишити Крим без продуктів, а демонстрація того, що ми не забули про анексію

Говорити про конкретні економічні наслідки від блокади Криму, яка почалася 20 вересня, поки не час. Можливо, пізніше з'являться якісь дані про міжрегіональну торгівлю.

Але блокада Криму – перш за все політичний крок, який має показати, що анексія півострова нікого не влаштовує, що ні українці, ні кримські татари не заспокоїлися і не заспокояться.

Що відбуватиметься із забезпеченням півострова? Гадаю, продукти харчування тепер почнуть завозити з материкової частини Росії, через Керченську переправу. Можливо, це буде дорожче, продукти будуть гіршими, але постачання як таке не припиниться.

Я розглядаю цей крок не як прагнення залишити Крим без продуктів, а як демонстрацію намірів і політичний хід.

Крим в економіці України і раніше не грав значної ролі, а зараз – і поготів, тому як ринок збуту він сумнівний. Ба навіть ходять чутки, що півострів слугував перевалочним пунктом для контрабанди продуктів харчування до Росії. Тому на українську економіку блокада Криму драматичного ефекту не справить.

Крим в економіці України і раніше не грав значної ролі

Що ж до наслідків для самого Криму, то тут все залежить від того, як формовано їхній продуктовий кошик. Возити товари сушею за допомогою фур, зрозуміло, набагато простіше, ніж поромом, тому впевнено можна говорити про зростання цін і погіршення асортименту в кримських магазинах. Проте хоч якісь продукти харчування і далі надходитимуть від Росії.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.