Великий потоп і висадка на Місяці

2 коментувати
NASA опублікувало відео, на якому Сонце з легкістю розправляється з величезною кометою, яка підлетіла до світила занадто близько. І це - далеко не єдина цікава новина тижня з світу науки

NASA опублікувало відео, на якому Сонце з легкістю розправляється з величезною кометою, яка підлетіла до світила занадто близько. І це - далеко не єдина цікава новина тижня з світу науки

Ми тільки-но дізналися правду про Жанну д'арк і Великий потоп, ось ось навчимося редагувати гени і скоро повернемося на Місяць

1Китайські вчені впритул наблизилися до реалізації однієї з найбільш суперечливих медичних ідей в історії людства.

На групі добровольців з числа безнадійно хворих на рак легенів буде випробувано методику редагування генів. Фактично, їхню імунну систему наново навчать розпізнавати ракові клітини. Якщо випробування пройдуть успішно, можна буде говорити про початок нової ери в медицині.

Теоретично, генне редагування дозволить перемогти всі відомі хвороби. Питання в тому, коли цю технологію буде доведено до ума  і, найголовніше, які в неї будуть побічні ефекти.

2

А ще Китай відзначився минулого тижня новиною про Великий потоп.

Легенда про потоп є у кожного народу. А в одного народу навіть вийшло зробити її однією з основ світової релігії.

Досі не було наукових підтверджень жодного з цих легендарних стихійних лих.

І ось, Китай знову в авангарді. Знайдено докази того, що в Китаї був великий потоп приблизно в 1928 році до н. е.

3

Хітом останнього тижня стало відео, опубліковане NASA. На ньому Сонце з воістину дитячою легкістю знищує комету, яка до неї підлетіла.

Швидкість комети перевищувала 2 млн км на годину. Вона могла б вельми ефектно обігнути наше світило, але подібно до всіх інших об'єктів, які наближаються до Сонця занадто близько, вона була розірвана на частини і випарувалася під дією інтенсивних сил".

Так красномовно описали те, що трапилося на сайті NASA. Все таки, захоплююча штука ця астрофізика. Ледь не кожного дня апокаліпсис.

4

Італійські вчені проаналізували сотні історичних свідоцтв і висули теорію, яка нарешті може примирити справжніх істориків і фанатів фільму Посланниця Люка Бессона.

Перші вперто відмовлялися вірити в те, що Орлеанська діва могла чути якісь "голоси", які веліли їй вести народ на війну з окупантами. А другі, зачаровані молоденькою Мілою Йовович, відмовлялися вірити в те, що вона була звичайною земною жінкою.

Згідно з новою гіпотезою голоси й бачення Жанни д'арк могли пояснюватися рідкісною, але все ж існуючою формою епілепсії, за якої під час припадків людина може відчувати галюцинації.

Залишилося дізнатися, що такого "голоси" могли говорити звичайній земній жінці, внаслідок чого вона влаштовувала такі заварушки.

5

І на закуску.

Американці все-таки повертаються на Місяць.

Приватна компанія Moon Express отримала від американського уряду дозвіл на відправку космічного апарату на Місяць. Висадка, щоправда, поки безпілотна, може відбутися вже в наступному році.

Вже, до речі знайшлися скептики, які знову посилаються на теорію змови. Мовляв, у 1960-1970-х американці не були на Місяці, а "висадку" знімав геніальний режисер Стенлі Кубрик.

А тепер, нібито, висадку знімуть на новому рівні технологій з 3D т іншими "фішками". Наприклад, Джеймс Кемерон або Дж.Дж. Абрамс.

Я до теорій змови ставлюся скептично. І заради торжества науково-технічного прогресу бажаю швидкої висадки на Місяці всім, хто буде на це здатний.

Але якщо комусь все таки захочеться фальсифікувати відео, прошу, заради всього святого, вже краще Абрамс, ніж Джастін Лін. Ви тільки подивіться, на яку "пургу" він перетворив останній Стартрек.

.

.

.

Відкриття з Олексієм Бондарєвим – по неділях

Читайте тематичні колонки на НВ:

Сьогодні у світі з Іваном Яковиною – щодня

Момент в історії з Олександром Пасховером – по понеділках

Особисті фінанси з Іваном Компаном – по вівторках

Кинопоиск з Фоззі – по четвергах

Тиждень по-діловому з Сергієм Фурсою – по п'ятницях

Більше думок тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.